Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőfater! Szerintetek...

Nevelőfater! Szerintetek normális amit csinál?

Figyelt kérdés

Szóval arrol van szó hogy a nevelőfaterom tiszta hülye,állandóan égeti az embert az utcán, és az benne a legcikibb hogy ő ezt észre sem veszi, mintha neki ez nem lenne égő.

Vidéken lakunk, és ugyebár ott van kert, fű amit fűnyirozni kell, naaa erre ő mit csinál? Nem előveszi a fűnyirot és végig megy rajta áááá nem.

Elövesz egy ollot és azzal vágja, gugol a földön és precizen vágja a füvet. :)

Másik hülyesége hogy mindenki normális ruhába megy az utcára ki, ő meg lassan ugy néz ki mint valami csöves. (borostás, csapzott haj, otthoni ruha). és ugy viselkedik minha ez természetes lenne, mindenki ferde szemmel néz rá az utcán és olyan szemmel néznek rá hogy "ez meg hogy néz ki"


Szerintetek ez normális?


(van még hülye dolgai nem is 1 de majd leírom, elötte kiváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok már ennyi hülyeség után).


2010. máj. 10. 23:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nyírd le a füvet,menj el dolgozni,adj anyádnak havi 40-50000-et,aztán kirughatjátok a pasit.
2010. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha gerincproblémái vannak,akkor meg lehet,hogy nem bírja a fűnyírót tologatni,csak ciki bevallani neki.Vegyetek egy sarlót,faluhelyen sokan azzal teszik rendbe az utvart.Ráadásul nem is zörög(sarlót gazdaboltban lehet venni)
2010. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

Hát akkor ti sem vagytok sokkal különbek, mert gyakorlatilag kihasználjátok őt is meg az anyját is. Ami elég gerinctelen dolog. Ő nem elég jó nektek, de a pénzt azt csak csepegtesse, ugye?

És tök érdekes, hogy a sztori közepére eljutottál oda, hogy kiekezdett veled, holott ez azért elég fontos dolog ahhoz, hogy az elején is közölted volna, ha igaz. Gondolom, csak most jutott eszedbe.

Az, hogy hogy nyírja a füvet, az az ő dolga. Biztos benned is vannak zavaró dolgok (a mocskos pénzéhességeteken kívül is).

Hogy hogy öltözik. Ki tudja neked mi a toprongyos öltözködés. Mert nekem volt barátnőm, akinek már az sem tetszett az apjában, ha melegítő nadrágot hordott, mert a csaj csak márkás ruhákban járt. Az én apám is hord melegítőt, munkásruhát, kopott farmert. Mi is vidékiek voltunk, és nem vett mindig öltönyt, ha ment valahová. Borotválkozni sem naponta szokott. De engem ez nem érdekel. Nem érzem, hogy szégyenkeznem kéne miatta.

Ja, de egy megoldás: mondjátok meg neki anyáddal, hogy húzzon a pi**ába és a pénzt meg utalják ezentúl bankszámlára.

2010. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ez neked azért ciki mert gondolom tini vagy. Szerintem sz@rd le jobbat nem tehetsz. Az én apósom, bár 20 km-re élünk egymástól szerencsére.

Ő pl. lázad. Úgy néz ki mint egy csöves (szintén) kopott, szakadt, kihipózott farmer, susogós felső ... stb. és megy oda a zsír új Mazda 6-jához amit kp.-ra vett.

Minket is ismernek a környéken mert ugyanazon a lakótelepen nőttünk fel a férjemmel, de ettől még minket nem néznek ferde szemmel, csak tudják, hogy az xy apja/apósa.

Ne lásd meg, ha anyukád bírja meg pláne.

2010. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

11:03!


Azért nem akartam elöre a kikezdés dolgot leirni mert ugy gondoltam talán anélkül is kapok segitő válaszokat.


Pénz: Erre nem irok semmit....


Nyugi tudom mi az a sarló, sőt tudom azt is hogy mi az a kasza, csak azért furcsán jön ki hogy én otthon mosok, fözök, takaritok, állatokat etetek, és mikor a fünyiró elromlik akkor nő létemre én kaszálok, egy baszott nagy kertet. és hogy még ne fejezzem be a dolgokat, még mellette én végzek majdnem minden férfi munkát, pl volt hogy fél évet vártunk arra hogy az ajtózárat lecseréje mert nem zárt normálisan, nem vártam tovább 10 perc alatt lecseréltem, fél éve várunk hogy felszerelje a falra a kabátakasztót, a fürdőszobába a ruhaszáritot....és mivan semmi. Én nő létemre nem tudom megcsinálni.

Kisebb dolgok mennek mint a zár csere stb.

És mig én ezeket minden nap megcsinálom, ő a számitógép elött ül! Max wc.-re megy vagy költeni a pénzt.


És most ne kérdezzétek hogy "miért anyukád nem tud neked segiteni?" mert én mondom neki hogy pihentesse a derekát.


Öltözködés: Nem az a gond hogy nem öltönyben van.

Hanem az hogy 1 honapig hord 1 gatyát, egy inget és a végén már olyan koszos hogy csak na.

Még mellé kombinálva kb fél éve nem fürdött, tényleg, nem viccelek....ciki de nem emlékszek rá mikor szált be utoljára a kádba.

Kolesz? Irtam nem szivesen hagynám itt anyámat egy ilyen emberrel.

Munka: Nem találok munkahelyet, még a szakmámmal sem.

Én lennék a legboldogabb a világon ha lenne munkahelyem.


És csodálkozol hogy elegem van?

2010. máj. 13. 14:58
 26/33 anonim ***** válasza:
Az se hiszem, hogy nem fürdik.
2010. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Nem muszáj elhinni.

Azt hiszed hogy azzal tölteném el az időmet hogy ide irkáljak kitalált dolgokat, ezzel elvenném más idejét?

Bocs de nem vagyok olyan mint egyesek.

Bárcsak vicc lenne ez az egész. :(


Hidd el ha lehetne egy kivánságom az lenne hogy az elmult 7 évet kitöröljem az életemböl.

2010. máj. 13. 22:23
 28/33 anonim ***** válasza:

Na lenyitottam a linkedet és sokan teljesen fére értettek téged,hisz az édesanyád beteg,nem szabad gerinc betegséggel viccelni és igazad van,azért adhatna magára és ne bohockodjon már,mert falun sokkal jobban megszólják az embert és eleve szeretnek mindig a másikkal foglalkozni.És azért nagyon durva hogy internethez van esze,de hogy munkát keresen ahoz nincs,oké most tényleg nehéz keresni,de nem volt ez mindig így és kikezdeni veled az még durvább.

Most mennyi idős vagy?

Az a baj,hogy az emberek szeretnek ítélkezni,de amig nincsenek benne a helyzetedbe addig nem is fognak megérteni.És igenis ciki tud lenni,amikor a fél utca otthon azon röhög,meg azt beszélni ki hogy ollóval bohockodik,meg igénytelen.Mert azt se olvasták el rendesen,hogy mindenhova így jár,szóval nem kerti munkáról,meg otthonról van szó.És kellemetlen tud lenni,amikor megjegyzéseket kap emiatt az ember,v. visszahallja a dologkat.

Az meg tévhit hogy falun így járkálnának,én városból költöztema családommal még falura ki és nem így járkálnak,viszont sokkal könnyebben megszólnak másokat,mint városban,hisz ott anonim tudsz maradni és a kedves falusiakat is felejtse el mindenki mert ez tévhitt,12 évesen jöttünk ki falura és az utca beli gyerekek 3 évvel voltak idősebbek ennek ellenére kioktatattak kivel szabad havekodni,ne legyen dagi,csúnya,de legyen nagy háza,na valahonnan ezt a mentalitást hozni kellett és a suliba is már igen kicsik is pletykálkodtak leszólták egymást,kit mert szegény és nem tudtak szép cuccokat venni,kit mert kövér,szemüveges stb és a szüleiket is,és ez csak az enyhe verzió.Na nálunk városi suliba tök jó közösségünk volt és senki nem volt soha leszólva,nem volt folyton másikkal foglalkozva ki mit csinál,mért stb.Falunk viszont ez van.Nem azt mondotm hogy ne lennének normális emberek,de bőven van pletyós.Nálunk az utcán már abba bele kötnek ha valaki gyakrabban nyirja a fűvet mert olyan munkaköre van helyben hogy 4-5 óránál nem kell többet melózni.


Szóval tökre megértelek.

2010. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ja és azt is megértem,hogy nincs munkád nekem több szakmám is van de gyakorlatom nincs,szóval ezek csak papírok így szinte semmit nem találtam eddig,csak most,de az se nagy szám,egyedül attól félek hogy mivel falun belül megyek gyárba nehogy megint ez az egymás leszólása legyen mert marha idegesítő volt.


Amit leírtál én elhiszem és könnyű mondani keres állást és költöz albérletbe,köszi,de godnokodjon kicsit mindenki,ha egy csaj eladónak megy 70.000 nél többet nem kap,gyárban is 3 műszakkal lehet 80-90000 keresni,ha nincs műszak akkor 75000 és a legolcsóbb albérlet 20000+rezsi és még nem vettél ételet,szóval egyedül nem lehet elmenni oda és akkor ki fog anyukádnak segíteni.Csak ezekbe nem gondolnak bele,tanácsot adni meg könnyű.Fel a fejjel,remélem jól fog alakulni a sorsod az anyukáddal együtt.

Az utolsó előtti író is én voltam.

2010. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Végre egy ember aki megért.

Ahol én lakom az egy 6000fős kis falu, mindenki ismer mindenkit, a idős nénik pletykálnak, ki mit hallott kiröl.


Egyébként 21 éves vagyok.

Munkahelyem nincs, mindig csak ilyen 1-2 napos, dehát az mi? 2nap/8ora munka az is csak jobbik esetbe 8000ft.



Nem tudom mi lesz ennek a vége, de érzem már nem sokáig birom. Kész, 7 éve nyelem a hülyeségeit, azt hogy néha ugy néz rám hogy "huuu de megdugnálak", hogy minden nap azt nézi kibe, miért köthet bele.

2010. máj. 14. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!