Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen szigorú anyukám?

Miert ilyen szigorú anyukám?

Figyelt kérdés
Holnap Mivel nem lesz suli szeretnek elmenni par osztyltarsammal a varosba esetleg pizzazni Es anyum nem enged el mit, sose enged el pl pizazzni mit mondhatnek neki higy elengedjen nagyon szeretnék menni 13/l Es meg a pizzeria meg a varoshoz is kb 10-20 percre lakunk.. Fontos lenne

2017. márc. 14. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Márc. 15-én egyáltalán nyitva lesznek? Fővárosban laktok vagy vmelyik megye székhelyen? Nem lehet hogy félt nehogy "történjen" vmi?
2017. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fővárosi vagyok nem is nagy varosban lakok
2017. márc. 14. 17:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Higy kerdezzem meg hogy elengedjen Es tudja nem fogok hulyeseget csinalni?
2017. márc. 14. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha a többi sulis társad elengedik a szülei, akkor vagy a többi szülőhöz képest a Tied tényleg szigorúbb,

vagy nem bízik meg benned a szülőd, mert már tettél rossz-fát a tűzre.

2017. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Már nem azért, de ha nem is nagy városba laksz, ti holnap tényleg nem nagyon fogtok pizzázni... hivatalos munkaszüneti napon.
2017. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az edesanyjanak. A pizza nem tul egeszseges, foleg ha feher lisztbol keszult. Hatha fozelek evesre elengedné? Vagy esetleg ot is elhivni? Vagy nincs ra penz, hogy etterembe jarkaljatok? Lehet tudni, miert nem engedi el az edesanyja?
2017. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves elöttem szóló...

Biztos népszerű lesz a barátai között a közös főzelékevés ötletével...:) Ezt ugye te se gondoltad komolyan?

2017. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!