Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak apámmal?

Figyelt kérdés

Az apám agresszív és alkoholista.Szerinte ez még nem számít annak de szerintem igen, naponta iszik (sört, konyakot...stb) jóformán bármit csak pia legyen és nem egy pohárral...

Ilyenkor iszonyatosan agresszív tud lenni, minden kis apróságon felhúzza magát és úgy elkezd ordibálni, hogy már remegek meg sírok félelmemben, ilyenkor a b*zd meg meg a k*csög szó is rendszerint elhagyja a száját, aztán persze ha kijózanodik hozza az édességet meg mosolyog és nyalizik össze vissza (azt hiszi ezzel bármit megoldhat)!

De ha józan se normálisabb, lenézi az egyetemet ahova járok, mondván nem nagy durranás ez a szak (jogi karra járok), azt mondja kövér vagyok pedig nem is vagyok az (165 cm és 60 kiló vagyok), állandóan sérteget, ha mondok valamit neki mindig más a véleménye, komolyan mondom kezdem magam egy nagy 0-nak érezni miatta!Megszabja mikor jöhetek haza (pedig 19 éves vagyok), beleszól abba hogy befestem a hajam...stb!Az agyamra megy szerintetek mit csináljak???????Megőrülök mellette...:(


2010. máj. 10. 20:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az én szüleim is elváltak, anyuval laktam 5 évig olyan jó volt Vele imádtam!:) A lelki társam volt!:( De nemrég meghalt, így visszakerültem apához.Mamám se él...:( Senkire se számíthatok már!

Szerintem is a költözés lenne a legjobb, ez az ember teljesen tönkretesz idegileg...

2010. máj. 10. 22:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Szegénykém!

Nem irigyellek!

Megkérdezhetem,

hány éves vagy?

2010. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Senkid nincsen?

Kereszt szülők?

Esetleg a barátok szülei?

Jóbarát?

Olyan ismerős aki tudna munkát adni?

Egyáltalán hol laksz? Melyik városban?

2010. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!