Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normalis, ha a...

Szerintetek az normalis, ha a parom minden du. Lefekszik pihenni melo utan? 6-2-ig dolgozik. Ez annyira kifarasztana?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 17:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem normális. Egy egészséges férfinak bírnia kell a napi melót. Ha korán kel, esetleg az érthető, hogy korábban lefekszik este, de délután csak az öregek szoktak aludni, akik már testileg túlvannak életük javán. Én sokkal inkább kibújásra lustaságra gyanakszom az ilyen pasik esetében, mert ez az egyszerűbb, és ürügyet mindíg lehet mindenre találni.
2010. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!(meg mindenki más,aki szerint nem normális...)

Ilyen indokkal,hogy férfiból van és bírnia kell....Hát nem tudom,ha teheti,miért ne tehetné,sokkal egészségesebb,mintha kifárasztaná magát teljesen...Elsősorban emberek vagyunk,nem férfiak és nők...Ha neki szüksége van fél-1 óra pihenésre,akkor ha megteheti,miért ne tenné...Valaki írta korábban a mediterrán országokat példának..Ezt pedig számos kísérlet is alátámasztotta,fél óra pihi annyira felfrissít,hogy utána sokkal nagyobb munkabírása van az embernek...

Imádom,a férfi/nő sztereotípiákat...:D

2010. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sok embernek nem tetszik, hogy a férje/ párja alszik du. Az én szüleim sem értik meg. Pedig minden másnap hajnali 4- kor kel, és este 11- ig dolgozik, utána még tv-t néz.

Szabadnapján is pihen, de megértem, mert 2 háztartást is vezet. Ja, és max.4 órát alszik minden éjjel.

Nyugodtan pihenhet mindenki délután!!! Persze, ha jólesik :))

2010. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!