Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normalis, ha a...

Szerintetek az normalis, ha a parom minden du. Lefekszik pihenni melo utan? 6-2-ig dolgozik. Ez annyira kifarasztana?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 17:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést. Miért ne fekhetne le amikor neki jól esik? És te miért nem fekhetnél le amikor akarsz, ha megteheted? Miért kell egymás életét szabályozni?
2010. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, mármint lehet hogy te energikusabb vagy, de sokan vagyunk akik 8 óra meló után már semmire nem is vagyunk képesek. Én is ilyen vagyok, hazaérek és meg vagyok halva, ha nem hagynak pihenni akkor csak nyűglődök egész nap.
2010. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Te gondolom nem dolgozol sehol,ezért nem érted meg,hogy a munkában el is lehet fáradni! nemcsak a nőknek,hanem a férfiaknak is. Sőt,még a szellemi munka is lehet nagyon fárasztó.
2010. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem egyszerűen csak lusta. Vannak ilyen férfiak.
2010. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
normális..apukámnak is ez a munkaideje és ő is alszik délután..
2010. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem igazan zavar,hogy lefekszik, csak nem tudom hova tenni az egeszet. Attol tartottam,hogy valami baja van. En 12 orazok es raadasul kisbabat varok. megis sokkal jobban birom a strapat.
2010. máj. 10. 17:44
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Az fasza...jobb lesz ha lendületbe jön,mert akkor nemsokára ott lesz a pici is:)
2010. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ember egyforma. Lehet, hogy Te jobban bírod a strapát, lehet, hogy ő kevésbé. Nem válaszoltál, hogy mit dolgozik.... Lehet, hogy olyan beállítottságú ember, aki későn kelő lenne, de mivel 6-ra megy munkába, feltételezésem szerint legalább fél 5-kor kel, ha nem korábban. Ezért álmos. Nem baj ez, ezzel ne is foglalkozz! Főleg a szemére ne vesd!
2010. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Jah, nekem nagypapám MINDEN ÁLDOTT NAP lefeküdt délután aludni, mert így érezte jól magát, így frissült fel, így volt teljes a napja. Annyira hozzászokott, hogy nem is lett volna jó, ha egy nap is kimarad. Évtizedeken keresztül. Ettől Ő még egy fitt, energikus idős ember volt.
2010. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is mindig lefekszik délután egy fél órára, mert lefárasztja benn a sok hülyeség és igy gyorsan regenerálódik.

3 gyerekünk van és mindenben segit, ha nem fér bele a délutáni pihi, akkor kimarad, a pihi, semmi gond, de ha teheti, megteszi.

2010. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!