Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normalis, ha a...

Szerintetek az normalis, ha a parom minden du. Lefekszik pihenni melo utan? 6-2-ig dolgozik. Ez annyira kifarasztana?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Engem 1óra is kifáraszt,nemhogy 8.De férfiben ezt nem nézném el.
2010. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne lenne normális?A korai kelés alapból fárasztó,pláne ha fizikai munkával kombinálják...Gondolom 5 körül kel legkésőbb.De téged ez miért zavar ennyire?szerintem ez a nem normális...
2010. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
hát ha nekem reggel 6ra kéne menni dolgozni akkor biztos hogy kifáradnék! amikor 8ra kell bemennem a suliba akkor is zombi vagyok egész nap... szerintem teljesen normális, hogy alszik picit délután.
2010. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
mit dolgozik?
2010. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
mikor fekszik le aludni este? az én párom is lefekszik néha, mert igenis fáradt, fizikai munkát végez...miért baj neked, ha pihen pár órát?
2010. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen normális, csak az emberek nem élnek ezzel a lehetőséggel.


Egy 25-40 perces délutáni /ebéd utáni/ szieszta mindenkinek járna. A mediterrán országokban így csinálják.

Hagyd őt, hadd gyűjtsön erőt és hadd regenerálódjon!

2010. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Enyém 7-5 ig dolgozik, nem fizikait. Ő is kivan este alig lehet szexelni olyan fáradt. A stressz kiszívja nagyon az ember energiáját. Az elején én sem akartam megérteni, azt hittem csak kifogás, nem szeret, csajozik, stb, de nem így van. Hiába, a nőknek nagyobb a teherbírásuk ne ehhez viszonyíts :)
2010. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod azzal, hogy lefekszik? És ha kifárasztja? Mivel ebbe a kategóriába írtad nem az egészségbe, gondolom nem az aggodalom beszél belőled, csak már nem tudod mibe köss bele.
2010. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális,én mikor gimibe jártam akkor is aludtam délutánonként.
2010. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

hát az én barátom ettől többet dolgozik, ráadásul éjjel és aztán alvás nélkül megy a suliba és van, hogy utánna sem megy el pihenni suli után, csak az este.Szóval az, hogy naponta lefekszik, hát nemtudom :S lehethogy egyszerűen ő ilyen :) szeret pihenni :P nincs ezzel baj :) hány órát alszik utánna?

mondjuk majdnem én is ilyenkor kelek(suli) és később jövök haza, és nem fekszem le aludni, bár tudom, a fizikai munka fárasztóbb, minthogy a suliban üljek :S

2010. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!