Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ilyen az...

Mit csináljak, ha ilyen az anyám? .14/L

Figyelt kérdés
Már nem az első eset, hogy úgy ver meg(erősen), hogy félre hallja amit mondok. Azt hiszi, szemtelenséget mondtam, közben meg teljesen mást. És amikor elmondom neki, nem hiszi el. Most mit csináljak??
2010. máj. 10. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább ne mondj neki semmit..és akkor nincs mit félre hallani..

amúgy velem is volt már ilyen párszor csak engem nem ver meg hanem ordibál..

16L

2010. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ne motyogj az orrod alá,meg a szomszéd szobába se mormicolj.(az én gyerekeim is ezt csinálják,meg a többi kamasz)

Azt se árt tudomásul venni,hogy nem a játszótéri haverod,lehet a stílussal is gond van...

Viszont az,hogy megver nem helyes.

Mond el neki,hogy elég nagy vagy,hogy megérts mit akar,megalázó neked a verés.Persze ezt is normálisan.Tudom nehéz....

(nagyon esetleg ,lehet gond van a hallásával,ezért állj vele szembe,hogy lássa a szádat,de a verés ekkor sem oké)

2010. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

"Viszont az,hogy megver nem helyes."


- Talán éppen itt kezdődik az egész, és nem a kérdezőt kell kioktatni. Mégis milyen stílust érdemel az, aki képes a saját gyerekét megverni, míg más szülő ölni is képes volna, ha legkisebb baja is esik a gyerekének?

2010. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz nagyon vicces egyáltalán ne szóljak hozzá?...

Csak az a gond h elég erőseket üt...

2010. máj. 10. 16:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez az 1. válaszolónak ment amúgy köszi a válaszokat!
2010. máj. 10. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

16.54:mivel az anyját nem tudom...

de ha gond,hogy túlélési tanácsokat adok,akkor sorry.

2010. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos anyu 54 éves korától egyre rosszabbul hall, nem hajlandó orvoshoz menni. Mindent félre hall!

Hatalmas cirkuszok vannak belőle. Csak ritkán beszélek vele, és akkor is ordítok. Szar az egész.

2010. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Menjen a p...ba,aki a gyerekét megveri!
2010. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérj segítséget rokonoktól ill a gyermekvédelemnél (osztályfőnököd segíteni fog vagy a gyermekvédelmi tanár az iskolában)
2010. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16.58:Állj vele szembe,nem kell ordítani,némileg lasabban beszélni nem árt,így leolvassa a szádról.

Én "füles" vagyok,sokszor begyullad és ez mindig bejön.

2010. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!