Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy abbahagyja...

Mit csináljak, hogy abbahagyja? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Apámnak elmondtam, hogy reggelente el szeretnék járni futni.

Most meg ezzel jön mindig, hogy majd úgy csinálom meg ezt vagy azt, mint ahogy futni fogok(pl.:,,Persze, úgy fogsz tanulni, mint ahogy futni reggelente hahaha").

Azt mondja, hogy úgysem fogok kijárni, mert lusta vagyok. Pedig tényleg szerettem volna. Amikor azt mondta, hogy úgysem sikerül akkor úgy voltam vele, hogy csak azért is!

De most már kezd idegesíteni. Ezzel példálózik és folyton kiröhög.

Így már teljesen elvette a kedvemet és most úgy vagyok, hogy akkor azért sem.

Megpróbálok úgy csinálni, hogy nem érdekel, de közben nagyon is. Sokat jelent nekem a véleménye. Olyan, mintha lenézne.

Máskor meg mindig azzal jön, hogy milyen nagy a fenekem, meg kövér vagyok.

Mit tegyek, hogy abbahagyja?

Nagyon fáj, már ha a súlyomat szólja le.

(Nem úgy kell elképzelni, hogy 90 kg-os vagyok 145 cm-rel.

155cm vagyok és 56kg, izmos is, de háj is van rajtam.)



2017. márc. 6. 21:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

Én nem mondtam, a kérdezőnek, hogy adja fel, és meg sem simogattam. Szóval nem igaz ez a két állításod rólam.

Válaszoltam a kérdésére, hogy MIÉRT CSINÁLJA EZT.

Amit csinál egyértelműen bántalmazó kommunikáció, ez a 2 szakirodalom ismeretében, amit megneveztem, laikusnak is világos.

Az, hogy mi a bántalmazás tartalma, témája, az bianco, tetszés szerint helyettesíthető. A mondat akkor is eléri a bántó hatást, ha pozitív tulajdonságokkal helyettesíted a negatívakat - mert maga az idézett mondatszerkezet bántalmazó.

2017. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%
Felnőttekkel foglalkozom.
2017. márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
Aki akar, az megy. Minden más csak kifogás. Ha meg kifogások vannak, nem is igazán akarod. Ennyi. Vagy elkezded és csinálod vagy ne nyavajogj.
2017. márc. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem bántalmazás. Az apja egyszerűen csak ismeri a lányát. Amúgy meg ha annyira észre veszed a jeleket (amit erősen kétlek), akkor biztosan feltűnt, hogy ezt egy kamasz írta ki, akik egy egész más világban élnek és sokszor az sem igaz, amit kérdeznek, másrészt ez egy internetes fórum, ahol ugyancsak szépít mindenki maga felé, másrészt miért is bántalmazná a lányt az apa a jegyei miatt, ha az állítólag kitűnő? Ha ezt valóban egy 14 éves kamasz írta ki, akkor a fele sem igaz.


Kérdező: lusta vagy és ezt tudja az apád is. Nekem is voltak futós fellángolásaim, sosem tartottam be, de nem is sértődtem meg, ha valaki ezen köszörülte a nyelvét, mivel valóban nem vagyok kitartó. Ilyen a személyiségem.


Hogy mit csinálj, hogy abba hagyja? Először is hagyd abba a hazudozást magad felé is, mert lusta vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Másrészt menj el futni.


A 64%os meg szálljon le a magas lóról, mert nulla a tudása, csak tetszeleg egy olyan szerepben, amihez semmi köze.

2017. márc. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
29%
Jav.: lusta vagy
2017. márc. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
57%
Ha eldöntötted, hogy edzeni fogsz, akkor edzz! Függetlenül attól, hogy mit mondogat az apád. Ha keményen fogsz fejlődni, és még fog hülyeségeket beszélni neked, kiröhögik mások, és meg fog változni a véleménye.
2017. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem mondani kell, hanem csinálni... de neked is csak a szád volt nagy, és most megjártad. Legközelebb gondolkodj, mielőtt beszélsz...
2017. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!