Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküli középkorú nők!...

Munkanélküli középkorú nők! Hogy viseli a párotok ezt az állapotot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A párunk hogy viseli? Ezt hogy érted?
2010. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy viseli a párotok azt, hogy nem találtok munkát? Ki van akadva, hogy neki kell eltartani a családot, vagy örül neki, hogy otthon vagy?
2010. máj. 10. 13:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azt, ha más is ilyen helyzetben van, az ő párja hogyan viseli ezt az állapotot. Az én feleségem ilyen volt, de nem engedtem neki olyanmunkát végezni, ami mélyen a képességei alatti lett volna, inkább átvészeltük ezt az időszakot a tartalékainkból. De tény, hogy nem mindenki toleráns feltétlenül és a nők önértékelésének sem tesz túlságosan jót a dolog.


F/40+

2010. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mostohafaterom olyan rosszul viselte,hogy neki kell többet dolgoznia,mert anya öcsém születése után nem tudott elhelyezkedni,mert beteges gyerek,hogy anyám megunta,kitette a szűrét...

anyának azóta jól működő vállalkozása van,mostohafaterom meg bűnbánó arccal hivogat engem,hogy hogy lehetett ilyen hülye,hogy nem volt türelmesebb...

2010. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az én párom jól viseli!Végülis amúgy is ő lenne a családfenttartó!Meg voltak ilyen esetek már fordítva is!
2010. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

a vén kecske is megnyalja a sóót...

viccet félretéve, valóban idegesítő állapot lehet, ilyenkor az asszonynak, ha már nem dolgozik, és a férj tartja el, illendő bedobnia magát, és minden szempontból kielégíteni a párját... Minden nap szex, és különböző perverziók kielégítése ez a minimum ilyenkor. A hálának egy párkapcsolatban is működnie kell!

2010. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan 3 éve nem dolgozom.Nagyon szeretnék,de nem vesznek fel sehová.Jobban mondva talán most már felvennének,de iszonyatosan félek a kudarctól,és eleve nem merek belevágnia munkakeresésbe.

Mivel a párom nagyon jól keres így nem zavarja,hogy otthon vagyok..Nemrég be tudod volna vinni oda melózni ahol ő van(ugyanaz a munkahely,de más munkabeosztás),de inkább nem visz be,mert tudja,hogy az a részleg nem arról híres,hogy szeretnek ott az emberek dolgozni,(jó fizetés,de a dolgozók egymás piszkálása is mindennapos)legalábbis ezt hallja/mesélik a többiek..Így nem akart kitenni a mindennapos stressznek...Szóval mivel ő örül,hogy otthon vagyok,én meg elfoglalom magam mindennel,így nem gond...

38/N

2010. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,hogy írok,nem vagyok középkorú,de én is régóta keresek munkát.A párom megért,mert látja,hogy mindent megteszek,látja,hogy otthon rend van,tisztaság,és folyamatosan próbálkozom,eljárok tanfolyamra is,hogy sikerüljön elhelyezkedni.Tanulok,rendet tartok,önéletrajzokat küldözgetek naponta,telefonálgatok,állásinterjúkra járok.Viszont sok helyről meg válaszra sem méltatnak,e-mailben sem.Én minden erőmmel azon vagyok,hogy dolgozhassak,és túl legyünk ezen az időszakon,és ezt a párom is látja.Kitartunk egymás mellett,a rosszban is.
2010. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Középkorú vagyok és most elég jó jövedelmem van már.

Előtte lassan indult be a vállalkozásom, így a férjem 20x többet keresett!

Most alig van különbség a jövedelmünk között, talán csak annyi, hogy ha nekem így marad minden, akkor alig lesz nyugdíjam, mivel magam után fizetek mindent, persze a minimumot.

A férjem sajnos tett megjegyzéseket, amíg nem kerestem eleget, szóval én nem bírnám ki, ha csak tőle függenék újra. Nagyon éreztette velem, hogy semmit nem érek, ha nem vagyok képes pénzt keresni.

2010. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Három gyerek után mentem vissza dolgozni. Előtte nagyon jó helyem volt,sok fizetésem.

Egy év keresés után sikerült. Férjem nagyon rosszul viselte,gyötört ,piszkált pedig sokat keresett. Megbánta,azóta mondta,de én már soha nem szolgáltatnám magam ki neki anyagilag,és nem is szeretem őt úgy mint előtte.

2010. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!