Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így? (tovább lenn. )

Miért érzek így? (tovább lenn. )

Figyelt kérdés
5éve együtt vagyok a párommal... Ő nem az atipikus kedves ember, nem tudja kimutatni a szeretetét, de tudom hgy nagyon szeret, és én is őt. Viszont mostanában azthiszem elbizonytalanodtam. Egész egyzserűen bárkibe "beleszeretek" aki kicsit is kedves hozzám, még ha az mondjuk a párom kollégája vagy haverja vagy valami... Ezt nem úgy kell elképzelni hogy fülig szerelmes leszek:D csak mintha nem lenne közömbös. de nem egy s nem két ilyen ember van, aki kicsit is foglalkozik velem az mind ilyen nálam... Mitől lehet ez?
2010. máj. 10. 11:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Eljátszottuk már párszor, de a végtelensígégig nem játszhatjuk hogy csak akkor normális ah előtte egy hónapig külön voltunk :)
2010. máj. 10. 19:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem hidd el, hogy ez egyre csak rosszabb lesz. Egy (majdnem)ilyen kapcsolatban vagyok, de én együtt is élek a párommal. Ő is hasonló, punnyadós, nem szeretek semmit csinálni típus (bár sosem ribanczozna le), én sem vagyok egy nagy bulizós, de azért évente egyszerinél többet szeretnék, de Ő nem. Én is halogattam (már bánom) , mert hátha megváltozik, de ez sose jött el. :D Most meg már, hogy változtassak. Lehet, egyformán gyávák vagyunk? :D
2010. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
lehet:S:D cDe ha már itt tartassz miért nem hagyod el? Annak már tényleg nincs értelme... Merj lépni ha nem érzed jók magad :)
2010. máj. 10. 20:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem is hasonló csak annyiban különbözik, hogy az én 'Szivem' megsértődik ha elmondom neki, mi is a bajom....sajnos én túl sokszor a fejéhez vágtam a hibáit, most pedig már elege van a folytonos szekálásból...
2010. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja, könnyű ezt mondani. Csak benne lenni már kicsit nehezebb. :) Épp ezért mondtam neked, mert én már hová lépjek? Már késő hozzá. Nem akarom megbántani sem, mert szeretem én, szeret ő is, csak nem olyan már mint régen. De, hát egy idő után azt mondják átalakul a szerelem, lehet én már ide jutottam.
2010. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Átalakul ez biztos. ezt rézem. Csak nem tudom meghúzni a határt hogy mi az ami ennek az átalakulásnak köszönhető, és mi az ami már ettől függtlen problémára utal. Lépni szerintem sosem késő, én egyedül azzal vagyok bajban hogy nem tudom kell -e lépnem. Nagyon szeretem, és mindent megteszek hogy jól legyünk,de neki sem lehet elmondani a hibáit. NEm akar változni, azon az állásponton van hogy ő nem változik, ilyennek szeressem vagy hagyjuk. De én nem szöges változást kérek tőle, csak hogy figyeljen oda a szavaira, és ne alázzon meg akárhányszor elmegyünk egy társaságba.
2010. máj. 13. 23:07
 17/19 anonim válasza:
Nem szeret csak kihasználja azt ,hogy te oda vagy érte és szereted.Gondolj bele mi lesz 10-20 év múlva ha most ilyen? Ott kell hagyni az ilyet ,én biztos vagyok benne ,hogy te egy okos szép nő vagy és találsz olyat aki megbecsül.
2010. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt köszi:)
2010. máj. 14. 10:01
 19/19 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben....idővel kopnak a dolgok, múlnak a rózsaszín felhők és bizony ez már visszafordulni nem nagyon fog. Szerethiányod van és én is azt tanácsolom,hogy lépj. S amikor megkapod amire vágytál valaki mástól,akkor fogsz rájönni, hogy kár volt az időt húzni...Sok sikert!!!Légy boldog!
2010. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!