Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így? (tovább lenn. )

Miért érzek így? (tovább lenn. )

Figyelt kérdés
5éve együtt vagyok a párommal... Ő nem az atipikus kedves ember, nem tudja kimutatni a szeretetét, de tudom hgy nagyon szeret, és én is őt. Viszont mostanában azthiszem elbizonytalanodtam. Egész egyzserűen bárkibe "beleszeretek" aki kicsit is kedves hozzám, még ha az mondjuk a párom kollégája vagy haverja vagy valami... Ezt nem úgy kell elképzelni hogy fülig szerelmes leszek:D csak mintha nem lenne közömbös. de nem egy s nem két ilyen ember van, aki kicsit is foglalkozik velem az mind ilyen nálam... Mitől lehet ez?
2010. máj. 10. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiányolod az érzelmeket meg romantikát. Aki már kedvesebb veled, olyan mintha simogatná a lelkedet. Beszéld meg ezt sürgősen a pároddal, és ha nem akar változtatni a langyos unalmon, bármennyire is fájó, de jobb lépni...
2010. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert "szeretet hiányod" van. Az eszeddel tudod, hogy a párod szeret, de nem érzed. Kevés tudni azt, hogy szeretnek, ha nem érezzük. Vágysz arra, hogy figyelmes legyen, apró jellekkel kimutassa az érzelmeit.Ezért reagálsz így, mikor valaki kedves hozzád, vagy figyelmesebb veled, mert ezt várnád el a szeretett férfitől is. Hát, ha 5 éve vagytok együtt és eddig nem vátozott, valószínű, hogy ezután sem fog. Beszélned kellene vele, hogy bár tudod, hogy nagyon szeret, nem érzed. És egy nőnek szüksége van arra, hogy érezze, hogy szeretik.
2010. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akkor te vagy akinek megváltoztak az igényei, hisz ha 5 évig jó volt így is vele, akkor most miért kevés? Szerintem ezt kellene átgondolnod! Mert tényleg nem a legjobb tulajdonság, ha valaki nem tudja kimutatni amit érez, de te így szerettél bele, tehát nem arról van szó, hogy ő változott volna meg... elképzelhető, hogy ahogy idősödsz már nem elég amit adni tud neked - ezt kellene megbeszélni, és ha ő nem tud mit kezdeni ezzel, bizony külön kell folytatni, mert így egyikőtök sem lesz boldog!
2010. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ezzel ugyanígy,mi most vagyunk együtt 5 éve,és volt egy időszak,mikor egy kedves szótól el tudtam érzékenyülni,és annyira jó érzés volt,hogy szinte már ,,szerelmes" lettem...Ha valaki csak kicsit is hízelgett,leírhatatlanul jól esett.Azért,mert a kapcsolatom már nem volt olyan,mint az elején,és nem éreztem,hogy úgy igazából foglalkoznánk egymással.Egyrészt,én a magánéletemet a munkahelyemen éltem,ugyanis ott rengeteg időt töltöttem ott.Másrészt,ő is rengeteget dolgozott,és alig láttuk egymást.Mikor meg találkoztunk,akkor meg fáradtak és ingerültek voltunk.Hiányzott a kedveskedés,az udvarlás.Meg kell beszélni mindent,mert ez még olyan probléma,ami orvosolható,és olyan kapcsolat,ami menthető,hiszen a párod természete az elején sem zavart Téged.Szóval,alaposan beszéljétek át,mert lehet,hogy éppen csak ennyi kell,hogy megmentsétek a kapcsolatot.
2010. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem, és mi is 5éve vagyunk együtt, raktam fel egy kérdést is, nagyon ott vagyok,h semmi értelme a kapcsolatnak. Hány éves vagy?
2010. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, de nem leszek "szerelmes mindenkibe", csak nem is tudom. Inkább egy ember van, akivel így érzek, ha sokáig nem találkozunk, akkor elmúlik, de amikor megint látjuk egymást, akkor felerősödik, nálunk ez kölcsönös a pasival. 6 éve vagyunk együtt a párommal. 22/L
2010. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

19 vagyok. Eddig is iylen volt a párom, de ez midnig is zavart, de valahogy túl tudtam lépni ezen.. Sokszor próbáltam már megbeszélni mindig azzal jön hoyg ő nem fog változni, ne akarjam megváltoztatni emrt az már nem ő lesz és vagy így fogadom el vagy hagyjuk. Viszont egyre inkább eldurvul nálam ez a dolgo és mostmár zavar hogy mindneki tud velem kedves lenni, egyfolytában azt hallom az ő barátaitól hogy tök aranyos vagyok és hogy megkéne becsülnie és hogy ne viseljem el mert ez már nem egészséges...Nagyon vágyom rá hogy ő lássa így a dolgokat. Nem vagyok az a típus akinek minden nap virágot kell vinni, csak gyűlölöm hogy csak a hideget kapom tőle és nem fiygel rám... Azt sem tudja már hogy ki vagyok. HA megpróbálok neki csinosan felöltözni leszid, hoyg túl erősen vagyok sminkelve, nem tetszik a hajam vagy a ruhám. Most pl rövidnadrágban voltam meg egy magassarkúban és rögtön megkaptam hogy ribanc vagyok...

De nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem. Azthiszem igaz az a mondás hogy csak úgy tud valaki megtartani egy nőt ha összetöri a szívét :S Csak én nem akarok ilyen lenni...

Volt egy szüent a kapcsolatunkba, és találkoztam egy sráccal aki marha ekdves volt de nem éreztem jól magam mellette:S Mit csináljak...? :S

2010. máj. 10. 16:18
 8/19 anonim ***** válasza:
22/L vagyok. Nem megbántani akarlak, sem rosszat, de azt tanácsolom, hogy lépj ki ebből a kapcsolatból. Hidd el, minél többet vársz, annál nehezebb lesz. Még fiatal vagy, könnyebben kihevered. Elhiszem, hogy szereted, szerelmes vagy, de egy pár hét, és örülni fogsz, hogy mertél lépni. Az is lehet, hogy, ha rájön, hogy elveszít, megváltozik, és Ő fog utánad menni.
2010. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy ő jön utánnam, próbáltam már :) Utána kb két hétig kedves is... :D
2010. máj. 10. 19:01
 10/19 anonim ***** válasza:
Na látod. Mennyi időre hagytad ott? Hagy ott, 1-2 hónapig ne foglalkozz vele, csak ha néha véletlenül össze futottok, akkor se lássa rajtad, hogy mennyire hiányzik. Ha szeret, akkor meglesz az eredménye, ennyiből csak tanulna, ha meg nem, akkor nem is érdemel meg.
2010. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!