Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Mit érzek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit érzek ha nem szerelmet?

Figyelt kérdés
Én 22/l vagyok és 7 éve párkapcsolatban élek, de a napokban megismerkedtem egy nálam sokkal sokkal idősebb férfival azaz 65 éves, de fiatalos és nem néz ki annyinak. Kezdetben csak beszélgetünk, ismerkedtünk, de valami megfogott benne át szokott jönni hozzám amikor van ideje és testi kapcsolat is volt köztünk ő azt mondja szeret. Én nem vagyok szerelmes csak a páromba, de eziránt a férfi iránt valami mást érzek, szeretek vele lenni és mindent meglehet vele beszélni amit mondjuk a páromal nem, jól érzem magam vele. A párom tud róla hogy van ez az ember akivel találkozni szoktam, de őt nem érdekli különösebben mégis csak a nagyapám lehetne, és azt is mondja, hogy belé szerettem, pedig nem de akkor mit érzek és hogyan tovább???
2011. máj. 26. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

És a párod is tudja hogy szexeltek?

Szerintem igazán egyiket se szereted.

2011. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

HUHA. Micsoda dráma. Egy gerinctelen nő lehetsz. Csalod azt az embert aki megbízik benned. De még ezzel nem is lenne nagy baj, de hogy egy öregemberrel. Meg még hemperegsz is vele. Fuuuu...

Szerintem mond el a párodnak és a szüleidnek. Hátha a nagyszüleid ismerik az öregembert:)))))

És spájzolj be a Viagrábol.

2011. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan én mondjam meg, hogy mit érzel és mit csinálj? Ostoba.
2011. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudja, de ezt a szexet ne úgy képzeljétek el azért egy 60év feletti ember már nem olyan aktív tehát annyira nem volt testiség csak nem tudtam hogy megfogalmazni. A páromat szeretem!! Köszönöm a választ.
2011. máj. 26. 11:10
 5/15 anonim ***** válasza:

""""de ezt a szexet ne úgy képzeljétek el azért egy 60év feletti ember már nem olyan aktív""""

Mert akkor milyen lehetett a testi kapcsolat? Ő csak nyalogatta neked vagy hogy érted?

2011. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem
2011. máj. 26. 11:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Ajj, felfordult tôletek a pocikám :(
2011. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szóval az van hogy APAKOMPLEXUSOD van. De azt nem értem mi ez a testi kapcsolat.
2011. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
fuj,de undorito vagy
2011. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező: egy lánynak /nőnek igen fontos lehet a "bölcs öreg" archetipusa. Értelmi fejlődését segíti.

Ez egy tanító-tanítvány kapcsolat -és a párod valószínű ezért érti meg - ill. ezt látja benne.


ezt "testi" kapcsolattal csak elrontani lehet -

és akkor azt jelenti: ez nem arról szól, amit említettem, hanem annak eltorzulása. Tehát megértem, hogy valamit láttál benne, - bölcsességet "ő tud valmit az élet nagy titkairól" - amiért vonzódtál.

De evvel nem lett volna szabad visszaélnie.

így már ártalmadra van. Óvd meg magad ettől.

2011. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!