Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi folyik a magyar orvosoknál...

Mi folyik a magyar orvosoknál szenvedélybetegség terén?

Figyelt kérdés
Engem nagyon felháborít az,hogy súlyos játékfüggő párom kezeléséhez időpontot kell kérnem az addigktológiára,miközben már mély depresszióval is küzd!!!!Nem lehet egy percre sem magára hagyni!A legközelebbi időpont amit adni tudnak 1-2 hónap!Miközben a szülei már kidobták otthonról,átmenetileg lehet nálunk 1-2 napot!Ez után már csak az UTCA jöhet!!!!!És ennyire elhúzódik a kezelése,mert az orvosok a kezükön ülnek!Nem bírják felfogni,hogy ilyenkor nagyon szorít az idő!!!!!!Már kínomban csak nevetni tudok rajta,hogy mennyire semmi veszik az ilyen és ehhez hasonló betegségeket!!!!!
2010. máj. 10. 11:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A párom magától ajánlotta fel,mikor VÉLETLENÜL kiderült a betegség,hogy ő be akar feküdni,mert tudja,hogy nem tudna magán uralkodni,ha csak járóbetegként kezelnék!Mindenben mellette állok,nagyon szeretem és segítek neki mindent elintézni!Remélem sikerül meggyógyulnia és minden rendben lesz!Csak lenne már valami kezelés,hogy tudjam meggyógyulhat!!!


Köszönöm mindenki válaszát...nem vagyok én ingerült,csak rendkívül zavart és kétségbeesett!Mert nem vettem észre ezeket,nem tudtam,hogy a játék mellé még milyen nagy balhéba keveredett!:(:(

2010. máj. 10. 11:37
 12/15 anonim ***** válasza:

Az öreglányok általában a háziorvosi rendelőben ücsörögnek,azt a szót szerintem,hogy addiktolgia nem is nagyon ismerik...szóval ehhez a kérdéshez véleményem szerint ők nem nagyon kapcsolódnak.

A másik,hogyha úgy érzed,hogy sürgős a bentlakásos kezelés,akkor nem csak egy ilyen van az országban,próbálkozzatok több helyen...Amíg pedig végső megoldás nem születik javasolnék egy pszichiátert magánrendelésen...

2010. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A mi kerületi mentálhigiénés gondozónkban ki van írva, hogy rendelési időn kívül, sürgős esetben a Nyírő Gyula kórházba kell menni. Egyébként ha felhívod a mentőket azzal, hogy a párodnak öngyilkossági tervei vannak, 10 perc alatt ott vannak és már viszik is.
2010. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nos, megpróbáltad az utóbbit??
2010. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már sikerült kikönyörögnöm egy mai időpontot!!!Mivel ha befektetik akkor jöhet ki mikor akar,így akkor fekhet be mikor ő akar,ha baj van!!!Elmondta,hogy nem bízik magában,nem fogja tudni megállni,hogy ne játsszon,ha kint marad!Én pedig most szereztem egy munkát....nem hagyhatom ott,így nem tudok rá figyelni em!Remélem minden megoldódik!Köszönöm mindenkinek!!!
2010. máj. 11. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!