Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen romantikus dolgot...

Milyen romantikus dolgot tettetek amikor szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
ilyen drámai kitörésekre tettekre gondolok, ötleteket várok!
2010. máj. 9. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, 2 év 3 hónapja
2010. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Azt mondtam a páromnak hogy többet ér nekem mint 3 láda sör.
2010. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lógtam miatta, rengeteget vonatoztam hozzá, stb..ő fiúként több dolgot tett (pl. amikor nem tudtam átmenni hozzá az úton, akkor egyszerűen kiállt a kocsik elé, vagy amikor fent volt velem a vonaton az indulásig, és amikor elindult, akkor le kellett ugrania és megrepedt a keze, vagy amikor a küszöbömön aludt..mennyi hülyeséget csinált már, istenem..nagyon szeretem.)
2010. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Sms, szendvicskészítés, mindennapos tea főzés nálunk is megvan. 2 "drámai tettet" tudnék említeni. Van egy italbár, ahova mindennap benézünk, vagy reggel kávézni, vagy este egy üveg borra. Pár hete történt, hogy egy idősebb pasi kicsit személyeskedő megjegyzéseket tett nekem, miközben a pultnál ültem. Egy idő után, miközben a pultoslánnyal beszéltünk, csupán annyit láttunk, hogy barátom egyszer arcon üti a pasit, aki sietve távozott ezután. (Hozzáteszem barátom katona volt, nem gond egy nagydarab srác elintézése, ettől függetlenül nem szokott balhézni.)

A másik eset most csütörtökön volt, boroztunk pár ismerőssel, amikor bejött 2 idegen, és belekötöttek egy jó barátunkba. Először mindenki szépen mondta nekik, hogy menjenek el, amíg nem lesz baj, de egyre szemtelenebbek lettek. Barátom kedvesen beszélt velük, de egyre durvábbak lettek, mire barátom megindult feléjük. Mögöttük üveg volt, nem akartam, hogy baj legyen, ezért én lökdöstem ki végül a srácot. Persze nem szívesen szóltam bele más ügyébe, a becsület miatt, de ebből a barátom nem jöhetett volna ki jól.:S

19/L

2010. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!