Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen romantikus dolgot...

Milyen romantikus dolgot tettetek amikor szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
ilyen drámai kitörésekre tettekre gondolok, ötleteket várok!
2010. máj. 9. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Baromi jó kérdés, alig emlékszem, olyan szerelemre ahol lett volna ilyenre példa. A szerelmeslevél írása, amit persze soha nem adtam oda annak számít? Vagy a beteges imádat számít? :)
2010. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Pfff... Mi az, hgoy "romantikus dolog"? Drámai kitörések? Nem a Tosca c. operában játszottunk...
2010. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
szerelmes sms-eket tudnék mondani.
2010. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer egy fiú miatt az állomáson töltöttem az éjszakát. Ugyanis megharagudott rám, én pedig ki akartam engesztelni. Mivel én egy nagyvárosban lakom, ő pedig egy faluban, ami kb. 1 órás vonatút, ezért elutaztam hozzá délután, de ő nem békült, vonat meg már nem volt hazafelé, stoppolni nem mertem... úgyhogy maradt a pályaudvar. Baromira féltem egész éjjel, otthon meg ráadásul nem tudták, hogy hol vagyok (akkor még nem volt mobil telefon).

Nem tudom, mennyire romantikus a sztori, de volt egy nagy tanulsága, azóta sem könyörögtem soha senkinek, és nem mentem egy fiú után sem. Egyébként a srác az első nagy szerelmem volt :))

2010. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Az ember életében többször lehet szerelmes, de örökre emlékezetes az első és az időskori (remélhetőleg utolsó) amikor sok olyan dolgot tesz, ami romantikára késztetett. Többen kérdezték mi ilyen esetben a romantika? Emlékszem a gondolatom sokszor elkalandozott, szerettem nézegetni a felhőket, a tüzet, szerelmes verseket irtam, minden érzelgős dalban, filmben beleképzeltem magam stb. Még abban a megtisztelő dologban is volt részem, hogy az udvarlómtól éjeli zenét kaptam az ablakom alatt , és csodálatos hossu évekig élveztem figyelmességét, szeretetét.
2010. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom egyszer gyergyafényes vacsorával,vörös rózsával és romantikus zenével várt haza.

Azóta is sokszor kapom a reggelit az ágyban,és amíg ezek a romantikus gesztusok előfordúlnak tudom hogy szerelmes.

25L

2010. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Őőőő. Mi 22 én leszünk 2 év 2 hónapja együtt,de előtte December közepén ismertem meg.Kb 2 héttel előtte megbeszéltük, hogy találkozunk, pont a születésnapján. És aznap gyakorlatom lett volna, de már előtte egy héttel mondtam, hogy nem megyek be családi okok miatt, de hogy ledolgozom. Magyarán lógtam miatta, amit egy cseppet sem bántam meg, mert azóta is együtt vagyunk.

versírás, ezenkívül.

2010. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Hirtelen felindulásból levettem a polcról a Coleridge-kötetet, és elkezdtem olvasni, hogy fogalmam legyen arról, mi az, hogy "romantika".
2010. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

19:32

Énis jártam már így.Nem kellemes érzés,és eggyáltalán nem volt romantikus.

2010. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
19 35 ös vagyok, ő pedig valentin napra írt nekem egy zenét amin ő énekel:)nagyon örültem neki
2010. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!