Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az anyám villával szurkodot...

Ha az anyám villával szurkodott felém, majd levágott az ágyra és ott utott-verett, akkor mit lehet tenni? (hozzátenném egy hosszúnadrág miatt amit a tesomra akartam adni)

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 10:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

06-80-505-101 (Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala)

De azonnal, ha jót szeretnél :)

2010. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Na,szép anya lehet!Üti a gyerekét!Nekem is van pár,de egyiket se ütöttem még meg soha,max.kiabáltam,de nem ilyen hülyeség miatt!Te szegény gyermek,nagyon sajnállak.

Esetleg elmehetsz a helyi védőnőhöz,akinek elmondhatod a problémádat és ő majd megteszi a szükséges lépéseket!

Bizz benne!

De elmehetsz a háziorvosotokhoz is,ha ő a szimpatikusabb!

2010. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Villa? :O Anyukának pszichiáterre van szűksége! Sztem is hívd azt a vonalat azonnal!
2010. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy háziorvost. Skizofrének normálisabban viselkednek.
2010. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondom a sorrendet:


-Ha iskolás vagy, akkor az osztályfőnök, illetve ifjúságvédelmis tanár.


-Ha nekik inkább nem, akkor a közeletekben lévő családsegítő szolgálat. Akár telefonon (telefonkönyvben benne a számuk) is elmondhatod a panaszod, ők tudni fogják, hogy hogyan segítsenek.


-Végső esetben polgármesteri hivatal - gyámügyi osztály.

2010. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

üss vissza! Ilyen nincs, hogy nem lehet. Igenis lehet, ugyanis nem mindegy hogy a gyerek egy nevelői pofont kap, vagy agyonverik. Nyugodtan üss vissza, fogd le, vagy amit jónak látsz. Hiába az anyád, azért mindenkinek van emberi méltósága, még egy 12 éves gyereknek is. Miért kell a kicsikkel úgy bánni mint a kutyákkal???

AZ ilyen szülők mindig a rövidebbet húzzák, és megérdemlik, amikor eljő az aggkor, akkor majd a gyermek visszamelékezik a sanyarú gyermekkorára, és azért sem megy őket meglátogatni, elmenekül minél messzebb.

Csak ezt lehet az ilyen viselkedéssel elérni. Semmi mást!

2010. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
együtérzek veled.. :( mondjuk hozzám az üveg kancsókat vágta, meg folytogatott .. ilyesmi.. én sajnos nem merek szólni elről senkinek.. már volt h már a levelet küldtem volna el a gyámhoz , de nem tettem.. nemakartam h az emberek "úgy" nézzenek rám , és mindenki ( pl: az osztálytársaim, barátaim , tanáraim .. ) lesajnáljon..
2010. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vésd az eszedbe az összes negatív élményed, és majd ha neked lesz gyereked, akkor soha ne kövesd el ezeket a hibákat. Nincs fontosabb a szeretetnél!!!! Nálatok ez az érzés anyádból kihalt. Neked nem kell majd így viselkedned, és biztosan nagyon fog szeretni a gyereked.
2010. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!