Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az anyám villával szurkodot...

Ha az anyám villával szurkodott felém, majd levágott az ágyra és ott utott-verett, akkor mit lehet tenni? (hozzátenném egy hosszúnadrág miatt amit a tesomra akartam adni)

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 10:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nem ez volt az elso ilyen eset
2010. máj. 9. 10:54
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Beszéld meg vele
2010. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Anyád egy idegbeteg ember! Ezért a csekélységét villa, verés? Ha ez rendszeres, akkor elmehetsz a gyámügyre és bejelentheted. Nem írtad, hogy hány éves vagy. Nem lehet vele beszélni?
2010. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Anyád idegbeteg. Nem tudom elképzelni, hogy lehet egy gyereket így bántani. Én elég rossz gyerek voltam, de a legnagyobb büntetés legfeljebb egy pofon volt, vagy a fenekemre csaptak, ha már nagyon hülye voltam, általában hamar észhez is tértem tőle. Nem tudom, ilyenkor mit lehet tenni, de ha ez gyakran előfordul, akkor gondolom a gyámügyesekhez lehet fordulni, viszont akkor számolj azzal, hogy el is vihetnek intézetbe.
2010. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom! Édesanyád tényleg idegbeteg...

Hány éves vagy?

2010. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Üss vissza. Semmi mást nem tehetsz. Örülj, hogy nem az apád csinálja. Egy nőt könnyebb leszerelni, mert gyengébb.
2010. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
agyald meg
2010. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Gyámügy. Ha nem akarod, hogy elszakítsanak tőle, akkor kérj családtagtól, ismerőstől segítséget.
2010. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Mond el az ismerőseinek és járasd le!


Ennél jobb mód nincs, és sose felejtsd el ezt az egészet.


Az anyád nem szeret téged, az ilyen ember nem anya!!

2010. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
2. Normális vagy? Nem ideg beteg! max elmebeteg! :)
2010. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!