Mi a meglatasotok?

Figyelt kérdés
Férjnél vok nem élek jó házasságban de van egy férfi közel egy éve aki udvarol nekem de már 2 feleséget elfogyasztott én lennék a 3. Attól félek h aki ilyen könnyen eldobja gyermekei anyját ( mindkettő nejetol van egy gyereke) az utána engem is könnyen kukába tesz? Nálunk gyerek már nem jöhet szóba. Mi a tapasztalat az ilyen férfiakról ? A pasi egyébként sokat dolgozik de péntek este és szombat szeret iszogatni vagy bulizni. Ilyen pasira megéri váltani szerintetek? Kicsit vannak bennem kételyek ezért nehogy rosszul dontsek és csoborbol vödörbe essek.
2017. febr. 13. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem derül ki a lényeg. Lefeküdtetek már egymással? Egy éve úgy udvarol? Vagy a szó szoros értelmében? Akkor lehet csak addig udvarolgat,míg meg nem kap?A férjeddel nem lehet rendbehozni?

A tapasztalatom az,hogy kutyából nem lesz szalonna.

2017. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Váltani? Azért nem ilyen egyszerűek a kapcsolatok.

Elválsz. Kialakítod az életed. Randizgatsz. Meglátod, hogy milyen ez a férfi igazából. És ha normális, akkor összeköltöztök és akár a férjed is lehet.

De rögtön egyik házasságból a másikba??? Ennek nem sok értelme lenne. És persze nem is ismeritek egymást igazán.

Nekem fura, hogy egy idősebb felnőtt férfi minden hétvégén két napot is bulizik. Régebben, amikor én is jártam, láttam ilyeneket, hát nem a legjobb fajta.

Az nem jelent semmit, hogy kétszer elvált. Persze, ha még csak 30 éves, akkor fura. De idősebb korban akár lehet már két házasságon is túl. Ez akár pozitív is lehet. Nem akar képmutatásban, hazugságban, megjátszásban élni. De az is lehet, hogy össze-vissza csalta a feleségeit és ők hagyták el. Ugye azt nem tudjuk, hogy ki és miért akart válni.

2017. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nem kell több részlet, az olvasottak alapján is úgy gondolom, hogy kellene a fenének ez a pasi.

Ha rossz házasságban élsz, válj el, de ne azért, hogy felcseréld a sz*rt a fosra!

Utána keress egy normális, tisztességes embert, aki nincs megtűzdelve hatszáz, különböző kapcsolatból származó gyerekkel és a hétvégéje nem iszogatással telik.

2017. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Férjnél vok nem élek jó házasságban de van egy férfi közel egy éve aki udvarol nekem de már 2 feleséget elfogyasztott én lennék a 3."


Az igen. És a férjed tudja, hogy megkérték a kezedet? Melyik bantu törzsben engedélyezett kettő férj? Ha férjnél "vok" akkor ne udvaroltass magadnak, mert végül padlóra kerülsz két férj, akarom mondani két szék között.

2017. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt két külön témáról van szó:


1. A házasságod: ezt vagy hozzátok rendbe, vagy váljatok el. De amíg házasok vagytok, addig ne keresgélj mást, mert ez gusztustalan dolog.


2. Az "új jelölt" véleményem szerint nem ér semmit, ilyennek épeszü nö nem áll szóba. Persze, szédit, szépeket mond, aztán meg uganyúgy otthagy, mint az elözöeket.


Ezen kivül ELÖSZÖR zárd le az egyik kapcsolatot, ÁLLJ a saját lábadra, alakíts ki egy saját életet, és csak EZUTÁN kezd újabb kapcsolatot keresni.

2017. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha új életet akarsz, akkor először válj el, és utána gondolkodj új férjben. Csak akkor válnál el, ha már gyakorlatilag az új kötelékbe mehetnél? Annyira sz.r akkor nem lehet a házasságod...

A pasid meg: eddig felejtős. Könnyű úgy ígérgetni, hogy Te gyakorlatilag foglalt vagy. Semmi felelősség, csak széptevés, a férfiak tudják, hogy mivel lehet hülyíteni egy nőt. Többek között nagy dolgok ígéretével...Majd ha elváltál, külön élsz, akkor is nézd meg, hogy ennyire nagyhangú -e az úr... amikor már nem a levegőbe szólnak az ígéretei, hanem tessék, ott vagy készen, teljes egészében, akkor is kell-e neki a "kapcsolat", annak minden kötöttségével? Miért egy férjes nő körül legyeskedik? Talán mert függetlent nem kaphatna már meg, olyanok a körülményei? Ő maga nem vágyik egy kapcsolat minden bajára, csak a könnyed pásztorórákra? Mellesleg 2 gyerek két nőtől, az azt jelenti, hogy a fizetése fele gyerektartásra megy, hivatalosan-nem hivatalosan (kapcsolattartáskor is nyilván költ rájuk gyt-n felül). Ha nem így van, akkor egy felelőtlen tetű, akitől sok jót nem várnék, ha meg így van, akkor meg kb. Krőzusnak kell lennie, hogy új életet lehessen vele kezdeni, és ne az ő múltja miatt kelljen nekem szívni. Egyik esetben sem ér annyit, hogy csak MIATTA dobbantsak, mert a múltja és az életmódja miatt is túl sok kompromisszumot rejt.

2017. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!