Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életek forognak kockán, a...

Életek forognak kockán, a kezem kötve?!

Figyelt kérdés
Egyre súlyosbodik a helyzet itthon. A szüleim egymás testi épségét veszélyeztetik már,ilyen indulatok mellett attól félek emberölés is bekövetkezhet. Dobálóznak a válás kifejezéssel,de nem lépnek a tettek mezejére. Szóban gyilkossággal fenyegetik egymást,összeverekednek,sérüléseket okoznak egymásnak. Most elpattant az én cérnám is,mikor veszélyes terepen,a konyhában,forró lábos mellett estek egymásnak. Nyugodt lelkületű vagyok,így még életemben nem ordítottam. Rendőrt hívok,hagyják abba,azt kiabáltam.A meghökkentségük elcsitította a helyzetet,de bármikor újra egymásnak eshetnek. Elmennék innen most azonnal legszivesebben,hisz reszketek a megrázkódtatástól,de ha nincsenek ellenőrzés alatt ki tudja meddig fajul a helyzet... És előttem még visszafogják magukat pedig. Az előbb én is súlyos sérüléseket szerezhettem volna miközben közéjük furakodtam. Mit tegyek?
2017. febr. 12. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

en a sorsukra hagynam oket . meddig akarsz rajuk vigyazni?

ez a helyzet sose fog valtozni.

2017. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!