Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Édesemapám születésemkor, "rejtegetett" okok miatt elhagyta az anyámat és vele együtt engem. Egész életemben szerettem volna vele találkozni. Nemrég találtam egy bírósági papírt gyámságról még '92-ből és az egyikre rá volt írva apum akkori lakcíme. Szerintetek elmenjek oda megnézni, hogy ott lakik-e még? Ha nem, hogy bukkanhatnék rá a mostani címére? És ha igen, mit mondjak neki?(ha van családja találkozzak-e vele egyáltalán?) Előre is köszi mindenkinek.
2010. máj. 8. 02:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék vele találkozni vele, de önző lennék,ha a saját kívánságaimat venném figyelembe és az ő életét nem.
2010. máj. 14. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!