Miért nem bíztat?

Figyelt kérdés

Szeretnék bekerülni egy helyre. S ennek érdekében neki állnék rá készülni, mint edzéssel mint tanulással. Lenne rá egy évem. Egyik barátom adna tananyagot hozzá.

Anya szerint ha nem akkor csináltam amikor még teljes erőmben voltam akkor most már nem fog menni,s úgy sem vesznek fel.

Szerinte a nyelvizsgára kellene készülnöm..

De ha leír hogy okj-n befejezte után sehova se tudok tovább tanulni,akkor mi értelme a nyelvizsgának?

A pozícióm ugyan az marad.

Szerinte csak leégetném magam ,tetejére qvának néznének mert biztos az illető felakar szedni.

Nekem nincs barátom másfél éve,többek közt azért mert még mindig a volt párommal vagyok elfoglalva.

Nem tudom ki nézne ezért qvának főleg hogy nem szoktam odaadni magam.

19 vagyok,miért ne lehetnék képes rá ha tisztességesen csinálom?

Tudja ezt szerettem volna már akkor is

. Miért nyelvizsgázzak akkot ha nincs értelme tovább jutnom sehova?...


2017. febr. 7. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaros a sztori. Hova akarsz bekerülni, ami miatt qrvának néznének? Mert ezt így nem értem. Így nem lehet érdemben válaszolni.
2017. febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem 19 évesen még eléggé erőd teljében vagy :D 1 év alatt egy spártai futás super beastre is fel lehet készülni ha eleget edzel. A nyelvvizsgának amúgy mindig van értelme, plusz pont felvételinél meg bármilyen diplomát szerzel kelleni fog hozzá. De amúgy nem lehetetlen mindezt egyszerre csinálni. Én dolgozok teljes állásba+tanulok levelezőn+ edzek heti 3x2 órát+ nyelvvizsgára készülök. Nem lehetetlen. Anyukád kishitű vagy féltékeny rád, hogy vannak terveid,céljaid.
2017. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Először magyar nyelVVizsgát tegyél le, légy szíves. Anyukád csak jót szeretne, hogy ne érjen sok kudarc.
2017. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mégis milyen pozíciód van neked 19 évesen... koncentrálj a tanulásra, ne a híreszteléssel legyél elfoglalva. Olyan vagy, mint az egyszeri molett nő, aki minden hétfőn szétkürtöli, hogy ő most már komolyan elkezdett fogyókúrázni, de szerdán már tortát eszik, hogy "jó vagyok én így is". Nem tudom mi az a komoly, amit szeretnél megtanulni, de ha még a nyelvvizsga is gondot okoz, és indokolni kell, hogy mire lesz jó, akkor ne csodálkozz, ha anyu nem vet kecskebukát izgalmában, amikor te bejelented, hogy jegybankelnök szeretnél lenni.
2017. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha az a valami, amit tanulni szeretnél, felsőfokú képzés, akkor kelleni fog hozzá a nyelvvizsga. Plusz amúgy sem árt, ha van az embernek, számos munkahelyen soha az életben nem használod a nyelvet, de a bekerülés feltétele a nyelvvizsga. Szóval anyád annyira nem beszél hülyeséget ezzel.

Én a helyedben tanulnék, készülnék, csinálnám azt, ami érdekel, anyám véleményétől függetlenül. Anyádnál valószínűleg már eljátszottad a bizalmat, kérj meg mást, hogy támogasson.

2017. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem írod le, hogy mi az, amire készülnél, addig nem sok értelmes választ kapsz - mert nincs mire válaszolni.


A nyelvvizsga viszont egész biztos értelmes dolog, ennyiben feltétlen igaza van anyukádnak.

2017. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miva'?

Bocsáss meg, de ha a gyerekem egy pár soros fogalmazást nem lenne képes úgy megírni, hogy az mások számára érthető legyen, én se nagyon támogatnám, hogy felsőfokú (?) tanulmányokba kezdjen...

Nem kell mindenkinek diploma, inkább legyen boldog, "egyszerűbb", sikerélményt nyújtó munkával, mint boldogtalan, folyamatos kudarcélményekkel.

2017. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt NEM felföfokról van szó, hanem valami rúdtáncosképzésröl, manökenségröl vagy hasonló értelmetlen ötletröl.
2017. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:52


Szerintem is, vagy modellkedés stb.

2017. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!