Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miiért lesz valaki meleg ezt...

Miiért lesz valaki meleg ezt nem értem most biztos hülyének tartatok de nem értem őket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

nem tudom...de ők így születnek, h a saját nemükhöz vonzódnak, genetikailag...vagy annyi csalódás érte már őket, h ebbe "menekülnek"...

de nem akarok hülységet írni...:)

remélem azért hazsnos volt vmennyire a válaszom:)

2010. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja bár azt értem hogy a börtönbe mér lesznek azok (mer nincs csaj) de kint
2010. máj. 7. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki meleg, egy veleszületett genetikai rendellenesség. Évekkel ezelőtt be lett bizonyítva, orvosilag, tudományosan, hogy aki meleg, az annak született. Nem tehet róla, mint ahogy arról sem tehet senki, hogy milyen a szeme, haja, bőrének a színe. Legutóbb arra derült fény, hogy az anya DNS-e öröklődik "hibásan".
2010. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, és fogalmam sincs miért lettem meleg. De az biztos hogy legtöbb kortársamnál ezerszer többet teszek a társadalomért... De azért szidjanak csak. Ja és heterobban viselkedek mint egynéhány hetero osztálytársam. Azt bírom a legjobban, mikor nekem szidják a melegeket, aztán észre se veszi rajtam hogy az vagyok.. páf :D

De ez van.. nem érett még meg a társadalom ennek a befogadására itthon MÉG. Azért javuló tendenciát látok az utóbbi időben..


17/F voltam.

2010. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én nem szidok senkit sztem mindenkinek van 1 szer egy olyan korszaka amikor az
2010. máj. 7. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy betegség,el kell fogadni,ez van.Viszont amikor már reklámozza magát a sok meleg az már kicsit undorító ez olyan minthogy semmi bajom a levágott lábú emberekkel de amikor mutogatják a csonkot az taszító.Am meg nem mindenki aki meleg születik melegnek,van aki csak egy időre lessz az meg ilyesmi.
2010. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van meleg ismerősöm és megkérdeztem tőle....


Ez nem betegség és nem csak úgy lesz valaki meleg...


Ő azt mondta hogy tudta mindig,gyerekkorában is. Harcolt ellene,de elfogadta magát így és boldog. Normális,rendes,jófej srác.

2010. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a reinkarnációban hiszek, tehát abban, hogy újra, meg újra megszületünk. Úgy tudom, hogy minden lélek (entitás) eredendően vagy fiú, vagy lány. Viszont minden léleknek egyszer vagy többször ki kell próbálnia a másik nem alakjában való életet. Tehát neki az ő tudatában az van, hogy a fiú, (mert az entitás, tehát a lény, az maga a tudat) viszont a teste pedig lány. Tehát a tudatában fiú, viszont testileg lánynak születik valamelyik életében, vagy ebben a jelenlegi életében. Ez megmagyarázza, hogy mág az átoperálás kínjait és pénzösszegét is felvállalja valaki, csak hogy egyezzen a tudata a testével.
2010. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű hormon-téma lenne, mát rég megoldották volna.
2010. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!