Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy ma kaptam 1 egyest. És annyira félek hogy nem merem elmondani a szüleimnek:( Igazából elég jó tanuló vagyok, csak ez most valahogy becsúszott:(

Előre is köszi a válaszokat.

14/L


2010. máj. 7. 15:19
 1/9 anonim válasza:
A leggjobb amit tehetsz hogy elösször is annak mond el aki nem olyan szigorú. A másik h látszódjon rajtad hogy ez neked még rosszabb mint nekik, Akár sírhatsz is. =) ez nálam mindig beválik. (bár mondjuk én nem nagyon szoktam 1 -es kapni :D)
2010. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem fognak haragudni:) Én is 4-5-ös voltam általánosban, amikor középiskolában megkaptam az első 1-esem, alig mertem elmondani.

Igazából még sírtam is, mert rosszul esett nekem :D De nem haragudtak, a szüleid meg fogják érteni, hogy becsúszik olykor egy-egy rosszabb jegy is. Akár el is mondhatnád nekik, hogy ez téged is bánt.

Előbb-utóbb úgyis megtudják, úgyhogy csak bátran :) Ettől nem fog összedőlni a világ :)

2010. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kiváló tanuló vagy nem fogják leharapni a fejed:D

De aranyos h ennyire aggódsz:)

Nyugi biztos vagyok benne h azt fogják mondani h "na végre, ilyen is kellett már!"

Tanárom ezt mondta múltkor pont, a gyereke még sosem kapott egyest:D

2010. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 5-öst várnak el tölled akkor csak közelíts a témához:

Anya mit csinálnál ha 1-est kapnák? Ha csak lazán venné akkor megmondhatnád rögtön akkor amikor a kérdést feltetted!

Különben nem a világ-vége!

2010. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az rengeteg dologtól függ, hogyan reagálnak.

Ezek többségének semmi köze ahhoz, hogyan/miért kaptad az egyest.


Ha azt látják rajtad, hogy nagyon a szívedre veszed, még az is lehet, ők fognak vigasztalni, biztatni, hogy ki fogod javítani. Én, ha a lányom lennél, örülnék neki, hogy el mered mondani, vagyunk olyan viszonyban, és bízol bennem. Ha el is kezdenélek korholni, hamar abbahagynám. ;)

2010. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
engem is mindig megvert anyám a négyesért,az annál rosszabbakat meg se mertem mondani.borzasztó volt.és főleg az,hogy senki nem értette,miért sírok,ha négyest kapok. amikor rosszabb jegyeket kaptam,nem mondtam meg,hanem összegyűjtöttem többet,hogy egy veréssel ússzam meg. nem javaslom ezt az utat,hacsak nem pofoznak fel téged is...
2010. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló durvaa :S

Nekem is volt általánosban egy ilyen osztálytársam, aranyos lány volt, kitünő, de már a 4es miatt is sírt, és tudtuk h milyrn az anyja mert társaságban is úgy viselekdett a lányával:(

Ha anyukád ilyen akkor sajnállak, elég szomorú :S:S

De nem hinném h ilyen..reméljük..mondd el neki és kész, meg h mirét nem tanultál

2010. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem bátran gyorsan ha meg megver akkor is túl leszel rajta.

U.i.: Szörnyű lehet így élni örülök, hogy nekem nem kellet/kell.

2010. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amint hazaért elmondom neki:)

Egyébként szerencsére nem olyan az anyukám, hogy bármilyen rossz jegyért ütne.:)

2010. máj. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!