Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszeretnék menni pszichológus...

Elszeretnék menni pszichológushoz. Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Félek attól amit mondd, hogy mit reagál erre.

Most vagyok 14 éves lány és van barátnőm. Amiért a családom elítél. Ezért is szeretnék pszichológushoz menni ezt megbeszélni vele. Jól esne ezt ami bennem van kimondani, elmondani másnak.



2017. febr. 1. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Bár tapasztalatból mondom, hogy túl sok előnye nincs az iskolapszichológusnak. Én tavaly jártam. A tanév 2. hetében jelentkeztem hozzá, hogy szeretnék járni és csak márciustól fértem bele az idejébe, aztán meg csak teljesen felületes dolgokról beszélgettünk, nem igazán törte magát semmivel. Végül csak kidobott idő volt.
2017. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenütt van, de persze nincs ott egész nap. A színvonal tényleg más, de rosszat a "fizetősök" közül is ki lehet fogni.
2017. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Márpedig kell, hogy legyen iskolapszichológus, elvben ugyanis kötelező."


Elvben lehet, de gyakorlatilag nálunk se volt az első félévben. Most már van, de több suli osztozik rajta.

2017. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
29%

Miért nem próbálod meg inkább veled egy cipőben járókkal ezt megbeszélni? Tapasztaltabbakkal, akik még tanácsot is adhatnak!

Egy ismerősöm tapasztalata alapján mondom, nem biztos hogy a "szakértő" lenne a legjobb döntés erre. Ha csak ki akarod beszélni magadból, megértést és tippeket vársz, jobb lenne egy hasonszőrű embernek elmondanod ezt. Ismerkedj, barátkozz. :)

2017. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Szerintem, ha anyukádnak nem is mered elmondani (bár egy anyának épp az lenne a kötelessége, hogy minél jobban elfogadja, és segítse gyerekét), akkor, ha még él valamelyik nagymamád, neki nyugodtan elmondhatnád! A nagyik azok, akik biztos, hogy tudnak segíteni!
2017. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!