Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszeretnék menni pszichológus...

Elszeretnék menni pszichológushoz. Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Félek attól amit mondd, hogy mit reagál erre.

Most vagyok 14 éves lány és van barátnőm. Amiért a családom elítél. Ezért is szeretnék pszichológushoz menni ezt megbeszélni vele. Jól esne ezt ami bennem van kimondani, elmondani másnak.



2017. febr. 1. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg minden sulinak kell hogy legyen pszichológusa. Ez ingyenes. Keresd fel, beszéljetek meg egy időpontot.

Illetve ha a családod tud erről akkor szerintem ezt könnyebb lesz elmondani. Mondhatod ezek:

~Vele legalább megbeszélhetném!

~Elmondhatná az okát (ez egy homofób szülőnek jó indok, így azt gondolják ezt meg lehet szüntetni)

~Beszélhetnénk a jövőmről, mire számítsak!

~Segíthetne az ismerekedésben, ha netán történne valami.

Stb.

2017. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
*el szeretnék menni
2017. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért ítélnek el? Mert leszbi vagy, vagy mert 14 évesen már "csajozol"?
2017. febr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is a sulis is megfelelhet.Amúgy simán elmondod,hogy beszelni szeretnel egy szakertovel is a problemaidrol.De a sajat nemi hovatartotasodrol sose feletkezz meg,ne adj remenyt a szuleidnek,hogy tevesen higgyek azt,hogy ez megvaltoztathato dolog.

Igy megjegyeznen,hogy becsulom azt,hogy felvallalod magad raadasul elismered,hogy szakemberhez fordulni sosem gyengeseg.Kitartast neked!

2017. febr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1# Én nem tudok arról, hogy lenne ennek a sulinak pszichológusa. Túl kicsi ez az iskola annak :D

3# Azért ítélnek el mert leszbikus vagyok. A másságom miatt.

4# Köszönöm. Jól esett amit a végén mondtál :)

2017. febr. 2. 07:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira már vagy felnőtt, hogy el tudod dönteni, leszbi vagy-e vagy nem, akkor annyira is legyél az, hogy kiderítsd, ki az iskola pszichológusa. Nem biztos, hogy csak a ti sulitoké, lehet, hogy több iskola is rá van bízva, ezért csak időnként bukkan fel. Járj utána. És vidd magaddal a másik csajszit is.
2017. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A "másik csaj" a barátnőm és távkapcsolatban élünk..
2017. febr. 2. 11:53
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarlak megbántani, de elég nevetséges, hogy 14 éves lányként egy másik csajjal távkapcsolatban élsz. Ha egy városban élnétek, akkor összeköltöznétek? Tényleg komolyan el tudod dönteni 14 évesen, hogy leszbikus vagy? Miből áll a "távkapcsolatotok"?
2017. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Bammeg! A némi hovatartozás mióta döntés kérdése?

Én óvoda óta biszex vagyok, azt se tudtam mi a szex, de azt igen, hogy Dalma volt a legszebb és legkedvesebb lány, és őt akarom feleségemül.

2017. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Márpedig kell, hogy legyen iskolapszichológus, elvben ugyanis kötelező. Tehát csak ki kell derítened, mikor van ott az iskolában - nyilván nem ül ott egész héten minden nap reggeltől estig.
2017. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!