Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsaklin, Zafira esetleg Kiara?

Zsaklin, Zafira esetleg Kiara?

Figyelt kérdés
Melyik név tetszik a három közül a legjobban? a másik kettő miért nem?
2010. máj. 6. 17:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
kissszsaklin se rossz - nyelvtörőnek
2010. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
nekem a patrícia tetszik, de a zafíra is szép, csak nem megy a vezetéknévhez
2010. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ronda mind a három. Nem lehetne inkább valami épeszű nevet andi a gyereknek?
2010. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Múltkor a fodrásznál ültem, amikor Kolompárék hozták a "kislyányokat", hogy megigazítsák a hajukat. Az egyik Dzsenifer volt, a másik meg Zsaklin. No comment...
2010. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Engem Zsaklinnak hívnak, nem vagyok kisebbségi és még cigányt sem hallottam ilyen névvel. Az elején nem szerettem a nevem mert sokat cikiztek vele általánosban, de mára már megszerettem, mindenki megdícséri a nevem mindig, senki sem cigányoz le ez miatt és a legjobb hogy mindig minden csoportba ha bekerültem legyen az osztály vagy szakkör bármi minidg az én nevemet jegyezték meg legelőször mert mindenkinek tetszett:) felejthetetlen név bár zafira is az, a Kiaráról a Maugliban lévő Bagira jut az eszembe:D
2010. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!