Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen férfi milyen jelzőkk...

Egy ilyen férfi milyen jelzőkkel lehet illetni?

Figyelt kérdés

Nagyon makacs. Senkinem nyílik meg, nem beszél a gondjairól.

Túl szigorúan követi a szabályokat, az erkölcsi tökéletessége megrendíthetetlen.


Képes eldobni a boldogságot, csak azért, mert helytelennek tartja és büszke. Eldobja a szerelmemet, mert fél, hogy mit mondanak majd ránk az emberek, mert sokkal idősebb nálam.


A becsületesség mintaképe.


Az ilyen emberekre mondják, hogy antiszociális?


2010. máj. 6. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem antiszociális. Antiszociális az, aki társadalomellenesen cselekszik, vagy olyan megnyilvánulásai vannak. Inkább csak merev, zárkózott, szemellenzős, erkölcsös, ódivatú, büszke, bizalmatlan. Viszont lehet, hogy nem bízik magában sem eléggé, ha ennyire a külső korlátokra támaszkodik, ahelyett, hogy saját döntéseket hozna az érzelmei alapján. Unalmas egy embertípus :D
2010. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
(f)rigid xD
2010. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonló volt. Meghódítottam, azóta egyre jobban megnyílik nekem. Ha érdekel téged annyira, tégy egy próbát. 20L
2010. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
olyan, mint akinek karót dugtak a seggébe, túl merev, már bocsánat. talán sznob.
2010. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ilyen tulajdonságokkal elmehetne komornyiknak.
2010. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Dehogy antiszociális!Gondolom Te fülig szerelmes vagy...nekem is volt 15 évvel idősebb pasim(másfél évig voltunk együtt,igaz 100 km távolság volt közöttünk),és imádtam!Hiszed vagy nem,Ő volt nyughatatlan,és nálam 2 évvel fiatalabb csajjal jött össze(beleszeretett a fodrászába!),született egy kis srác(2 évvel ezelőtt)DE a pasim keres engem,és tudom,hogy boldogtalan...szval,sztem ne add fel!Mi sem jöttünk volna össze,mert előttem csak Vele egykorú kapcsolatai voltak,el se tudta képzelni,hogy egy jóval fiatalabb nővel legyen...
2010. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bocs,rosszul írtam:(sajnos)EX pasim keres engem(persze én még mindig IMÁDOM(persze tisztes távolságból,és engem nem sértett meg azzal,hogy becsajozott,mert én hasonlóan nyughatatlan természetű vagyok),de közben férjhez mentem,és nekem is született egy babám)
2010. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Egy lényeg van, nem akar tőled semmit. Ezen nincs mit szépíteni, bele lehet magyarázni, hogy a büszkesége, meg a kora, meg a félelmei, meg az emberek miatt nem akar, de ez csak maygarázkodás: téged nem akar. Ha akarna, veled lenne. Nincs olyan, hogy akar, de ez meg az... Egy férfi ha akar, akkor lép. Ha nem akar, akkor meg ilyen hülyeségekre hivatkozik. A nő meg beveszi és az egekig magasztalja, mint pl. te, hogy becsületes, meg nem akar "helytelen" dolgot tenni.
2010. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Lehet konzervatív, de lehet az is, hogy valami miatt túlságosan szorongó, és az érzelmi intelligenciája se biztos, hogy túl magas... (ez nem sértés, vannak ilyen emberek). Lehet, hogy gyermekkorában így nevelték, nem kapott elég szeretetet, nem mutatták neki ki a szülei az érzelmeiket, stb.. Esetleg sokat csalódott az életben és ezért nincs elég bizalommal az emberek iránt. Szóval sok minden elképzelhető, de ha nem tud változni, nyitottabb lenni legalább veled szemben, akkor ne pazarolj rá sok időt, mert nem érdemes. Te a társa vagy, nem a pszichiátere, egy társnak nem is lehet ez a szerepe. :)
2010. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Konzervatív, büszke, zárkózott. Megnyitni nagyon nehéz lesz, hiszen mint írtad idősebb, őt úgy nevelték, hogy egy férfinek mindig erősnek és határozottnak kell látszani és nem szabad kimutatni ha bántja valami. Ezenkívül valószínűleg azt is belenvelték, hogy meg kell felelni a környezet elvárásainak. Nagyon kevés esélyed van, hogy ez változzon, csak nagyon sok türelemmel és szeretettel érhetsz célt ha sikerül egyáltalán.
2010. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!