Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom meg ha a párom...

Hogy tudom meg ha a párom megcsal? Honnan veszem észre?

Figyelt kérdés
Elment az ország másik végébe a hétvégén állítólag pecázni, de mióta haza ért állandóan kerül engem.Meló után inkább elmegy az anyukájának segíteni és velem nem foglalkozik annyit mint előtte.Tudom h neki is kell a segítség!Hogy tudom vissza szerezni?Én nagyon szeretem és babát terveztünk, de nem is közeledik!Mit tehetnék?
2010. máj. 6. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Úgy, hogy toll nő a hátadon. Ugyanis madárnak néz! :-)
2010. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Mondd el neki, hogy látod, h vmi megváltozott és ez így nagyon rossz neked, hogy nem tudod az okát. Mondd el neki, h nagyon szereted és szeretnéd, ha minden ugyanolyan lehetne, mint mielőtt elment. Sok sikert!
2010. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől még nem biztos, hogy megcsal. Még csak most volt hétvége. Várj valamennyit. Ha továbbra is így marad, akkor beszélj vele. Én elmondnanám, hogy úgy érzem megváltozott. Nem közeledik annyira, mint régen és pont a horgászat után. Történt ott valami? Figyelj a válaszra, azt, hogy hogyan és mit mond. Észre lehet venni ha valaki rizsázik. Telefonban turkálást, kutakodást nem ajánlanék. Csak egyenesen.
2010. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele természetesen!!

Vagy pedig kezdeményezz te!

Ha pecázni megy akkor gondolom oda megy, vagyis én a páromba megbizok ha azt mondja haverokkal kocsmázni oda ha pecázni akkor oda!

Bízz meg bene!!

Mióta vagytok együtt?

2010. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan, ha így érzed akkor már baj van...
2010. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állj elé, nézz a szemébe és kérdezz rá pont ezekkel a szavakkal: "igaz az, hogy te megcsalsz engem?" Látni fogod a választ.
2010. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!Mindent elmondott!:)Szent a béke!!!
2010. máj. 7. 15:01
 8/8 anonim válasza:
kérdezd meg tőle, hogy mit gondolna arról ha leborotválnád a fanszőrödet
2011. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!