Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék neki születésnapj...

Mit vehetnék neki születésnapjára?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak most lesz a 40. születésnapja és foggalmam sincs mivel lephetném meg mivel nem mondja el az istennek sem, hogy minek örülne. Az étcsokit nagyon szereti ha ez segítség, de más ilyen tipikus dolgot nem nagyon tudok mondani sajnos. Kérlek titeket segítsetek, fontos lenne! Előre is köszönöm mindenkinek. 17/f
2010. máj. 5. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy nagy családi fotót, bíztos örülne annak, szerintem szép ajándék, vagy valami hasonló maradandó dolgot, melléje készíts egy tortát
2010. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Parfüm, szép ezüst ékszer (ha van rá arany :) ), színházi program, valami jó felső, wellness hétvége, jó könyv, valami csemege boltból összeválogatva neki étcsokis dolgok (az olyan snassz, ha a tescoban veszel egy doboz étcsokit, azt magának is megvenné) fene tudja. Gondold át, hogy mit szeret csinálni. Az enyém pl imád kertészkedni, így valami nagyon szép kiültethető virág, vagy kertes könyv telitalálat neki mindig. Nagyon szereti a klasszikus nőcis könyveket (az uraság beleszeret a szegény nevelőnőbe sztorik :)) ), de imádja csinosítgatni magát, így örül ruhadarabnak, parfümnek, sminkcuccnak is. Meg mondjuk mostanában rákattant a lilára, így örül egy lilaköves karkötőnek/nyakláncnak pl. Biztos van ilyen anyukáddal is.

Legutoljára egy ékszeres dobozt csináltam neki szalvéta technikával. De szalvétázással is tudok még mást is neki, mert újabban szereti a levendulás, meg provance-os dolgokat, szóval egy rakás ilyen faliképet, zsebkendőtartót is gyártok.



Egy biztos ne vegyél neki konyhai cuccot, meg semmi olyasmit, amivel dolgozni tud otthon. Lehet, hogy praktikus meg ilyenek, de basszus legalább a születésnapján ne arra emlékeztesd, hogy neki főzni mosni stb kell. Én főzés mániás vagyok, nagyon vágyok egy bizonyos konyhai gépre, de ha azt kapnék a szülinapomra dührohamot kapnék.

2010. máj. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

"Lehet, hogy praktikus meg ilyenek, de basszus legalább a születésnapján ne arra emlékeztesd, hogy neki főzni mosni stb kell"


Pont azért veszik meg az emberek,hogy ezzel is megkönnyítsék a munkát és nem azért,hogy célozgassanak!

Nem is értem ezt a felfogást...

2010. máj. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, köszönöm, hogy segítettetek, még egyenlőre nem tudom, hogy mi lesz belőlle, de majd eldől ma.
2010. máj. 6. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!