Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a nagyimnak 90....

Mit vehetnék a nagyimnak 90. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tortát már más visz; ruhaneműt nem szeretne, kávéja és virágja sok van.
2011. ápr. 18. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyaklánc? Vagy valami szép fülbevaló. A 90-es táblát kétlem,hogy értékelné, de jó poén lenne :D Vagy ha te varrnál neki egy párnát? Vagyaz is jó ha viszel neki egy fényképet rólad. Mi azt adtunk mamáéknak és papa el is sírta magát, hogy ennél szebbet nem is adhattunk volna nekik :)
2011. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egy kép magadról vagy a családodtól lenne neki a legszebb ajándék mert azért valljuk be ilyen szép korban már mindene megvan az embernek :) ez pedig szép ajándék lenne neki
2011. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Probald osszehozni nagyi eletrajzat egy kepes konyvbe, a csalad segitsegevel.
2011. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
A kérdezőnek annyit üzenek, hogy gyűjtsétek össze a rokonságot, és csináljatok a mamának egy meglepetés partyt. Ha mindenki ott van, aki őt szereti, annál nagyobb ajándékot nem tudsz adni!
2011. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Mi a férjem mamájának karácsonyra digitális képkeretet vettünk, hozzá egy pendrive-ra feltöltöttünk rengeteg képet magunkról.

Így lenne rólad-rólatok több képe is egy helyen.

2011. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Moderatorok!

Koszonom, nagyszeru es gyors munkat vegeztek.

2011. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Talán nem kellene hülyeségeket írnod. De szerintem is jó ötlet a családi fotó.
2011. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek szépen a moderátorok törlik a válaszaidat, mert följelentünk téged. A kérdező normális ajándékötleteket kérdezett volna tőlünk, és nem azt kérte, hogy sirasd meg!!! Elég fájó pont szerintem, hogy ilyeneket mondasz, lehet hogy ez neked nem esik rosszul, de az ilyen normális és nem sziklaszívű embereknek, mint mi vagyunk, igen is bántó és rossz érzés. Nem hinném, hogy vissza kéne még írogatnod, vegyél akkor te koporsót a nagyidnak, amúgy szerintem ebben a szép korban nem kéne egy ilyen "ajándékkal" megbántani a nagyit!! Elég sok mindent tett érted a tied és nem így kéne ünnepelni a szülinapját! 14/L (csak hogy lásd, hogy fiatalon van ennyi eszem!!)


És a kérdésre: én is egyet értek az előzőekkel, egy családi fotó, vagy a legszebb emlékekből kiskönyv teli rajzokkal meg képekkel. Remélem segítettem! Ja, és boldog szülinapot a nagyinak!

2011. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
A papám 70. szüinapjára csináltam egy dvd-t családi képekkel és miközben megy a vetítés a papám és a dédim nótázik a dvd-én(nagy nótások mind a ketten). A papám ezen elsírta magát, annyira örült neki.
2011. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

hm. szép életkor!!!

videofelvétel/sok közös kép/családfa/ vagy vmilyen ékszer

2011. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!