Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a nagyimnak 90....

Mit vehetnék a nagyimnak 90. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tortát már más visz; ruhaneműt nem szeretne, kávéja és virágja sok van.
2011. ápr. 18. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Jövőre én is ebbe a cipőbe lépek a nagyim akkor lesz 90.

Én meglepem olyan sütivel amit ő szokott sütni de már pár éve nem szeret sütni. Szereti a fincsi arckrémeket és parfümöt is. Ékszert mi nem vennénk neki /nem hordja őket és az aranyláncát már nekem adta.

2011. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

az én dédim (lassan 100 éves) pár éve egy jó vastag első oldala kivételével üres fényképalbumot kapott

első oldalra mi ragasztottunk egy olyan fényképet amin a családból mindenki közeli ott van (ballagásomkor készült,jól jött utólag is)


és mivel rengeteg fénykép csak zacskókban,boritékokban volt neki,ezért mindenki (kb 10-en a családból) rászánt egy napot,és együtt beragasztgattunk azt a rengeteg fényképet...


annyi történetet hallgattunk végig,és végre senki nem mondta hogy de sokat beszél a dédi (amugy mindig a szomszédokról pletykál,az nem igazán érdekes)


de ez...nekünk is örök emlék

2011. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
egy chippendale fiút!
2011. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok jó ötletet! Az ünnepség holnap lesz, de tud róla Nagyi; úgyhogy nem meglepetés lesz; de azért remélem jól fogja érezni mindenki magát. Vettem 1 nagy képkeretet és megkértem minden rokont, hogy családonként hozzanak 1 képet, amin rajta vannak mindannyian. Így "egyszerre"/1 helyen láthatja minden leszármazottját. Szép hétvégét és húsvétot mindenkinek!
2011. ápr. 22. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!