Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomba mindenki elvan...

A családomba mindenki elvan hízva eléggé, nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés

17/F Vagyok és én is kövér voltam még van egy kis feleslegem de járok edzeni meg a kajára nagyon figyelek és sokat változtam, de a családom zsírt zsírral esznek és nagyon egészségtelenűl esznek és nagyon elvannak hízva. És nem tudom, hogy mit csináljak szoktam nekik mondani hogy ezt már nem kéne és megsértődnek, de elmondtam nekik hogy nem basztatásért, hanem csak az egészségük miatt mondom nekik és amikor anya megveszi haza a fánkot akkor feltudnék robbanni...

És az is felidegesít amikor az én diétás kajámat pl a halat megeszik. Szerintetek mondjam azt, hogy csak akkor egyetek belőle, hogy ha nem esztek ilyen szarokat csak akkor szerintem nekik álna feljebb. Mindig mondják, hogy de jó lenne fogyni, de...

Ha anya is úgy füzne hogy jó legyen akkor nekem is könnyebb lenne. Hiába elmondom nekik hogy mi lesz ha nem esznek már kenyeret meg mindent, de nem lehet rájuk hatni.

Segítsetek, hogy oldjam meg ezt a dolgot!



2017. jan. 15. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni, mindenki a maga életéért felel.
2017. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az etrendjukkel van gond, hanem mozogni is kellene nekik.
2017. jan. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!