Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A párommal 3 és fél évig voltunk együtt. Sajnos az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk minden kis apróságon.

Viszont sikerült megbeszélnünk és úgy tűnt nekem h minden rendben lesz.

A múlthéten 2 napot leszámítva (meccse volt) minden nap találkoztunk. Összebújás, csókok, így szeretlek úgy szeretlek stb. minden ami kell. Hétfőn azonban beütött a krach. Miután elhívott bicikli túrára -én nem tudok menni, mert dolgozok- sikerült kiszednem belőle h van egy másik lány akivel állítólag levelezik és nagyon megkedvelte, meg szeretné ismerni.

Teljesen összetörtem, mert én úgy éreztem h minden rendben van közöttünk.

Viszont most teljesen össze is vagyok zavarodva. Azt mondta h nagyon fontos vagyok neki és mindig mellettem lesz, de legyünk csak barátok. Hétfőn lesz a szülinapom, vett nekem ajándékot is, minden nap beszélünk MSN-en. A beszélgetéseket ő kezdeményezi!

Tegnap elmondtam neki h én nagyon szeretem és nekem csak ő kell, és most ne beszéljünk 1-2 napig -vagy amíg kell- h el tudja dönteni h mi van a kicsi szívében. Erre az volt a válasza h neki ez rossz lesz h nem beszélhet velem, de ha nekem így jobb, akkor oké.

Kérdésem az lenne h ez a bizonyos lány létezik? Vagy csak így akar próbára tenni? Mit tegyek h visszakapjam?

Ezek szerint még szeret engem?

Mert ha én vkit már nem szeretek és szakítottam vele, akkor nem keresem egy darabig, és egyátalán nem mondok neki olyanokat h fontos nekem és maradjon mellettem stb.

Nagyon kétségbe vagyok esve!


(Bocsi h hosszúra sikerült)


2010. máj. 5. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe sztem.semmi értelme nincs hogy együtt voltatok most meg legyetek csak barátok.ugyan már.ezt ő sem gondolhatja komolyan.akkor mit kuncsorog?ez gyerekes.
2010. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnál téged, mert tudja, hogy szereted, aztán próbálja könnyebbé tenni neked, hogy elhagy, de ebből a sztoriból egy rakás szerencsétlenség a csávó.


Szerintem igen, van az a másik csaj, nyilván nem tegnap találta ki, hogy elhagy, csak sajnál(t).

2010. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagynám és nem is beszéljék vele többet.

Majd ha könyörög, talán akkor :)


Kapja be, mit szivat téged. Ilyet nem lehet csinálni, ez szemétség, játszadozni mások érzelmeivel.

2010. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Létezik a másik!

Sikerült kifognod egy őszinte srácot, megkéne becsülni...

Énis szoltam a csajomnak ha irt valaki.

Az hogy neked elmondta hogy van valaki akit kedvel....annyi mindent tudnék most mondani amiket megtapasztaltam...

1. a másik nem fontos hanem Te vagy a fontos.

Ha fontos lenne nem tudnál róla hogy van a másik hanem csak koppannál.

2. Kevés az ilyen őszinte ember. Sokan előbb felszarvaznak és utána tudod meg hogy volt valami vagy utána sem, vagy max a

Mónika Showba...

3. Elkéne döntened játszol e vele még, ez a csaj arra is jó hogy felgyorsitsa az eseményeket. Ha kell, szeresd. Ha nem, hagyd hogy boldog legyen mással, ha neked csak a szüneten jár az eszed!!!!

Nem köteles a te szüneteidet otthon a sarokban tölteni, Nem azért született szabad embernek hogy pont te irányítsd és megszabd a 2-3 nap mosolyszünetet!! Érző emberről van szó!

4. Sok múlott rajtad is hogy idáig fajult.

5. Majd attól kérj szünetet aki megcsal ahogy az manapság divat, és ideje sem lesz rád más csajok miatt. A csajom mikor elmondtam neki minden csajt aki rám nyomult, átküldtem neki minden emailt amit kaptam másoktól, a fél karját előbb elhagyná mint engem! Mert már megette a feketet levest másoktól, lehet hogy PAPUCS az ilyen ember, mint én, meg a barátod, hogy elmondja hogy van csaj aki nyomul, lehet hogy ez a típus PAPUCS, de jobb papucsnak lenni mint nimmfomán megcsalós hátbaszúrós PATKÁNYNAK.

2010. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
11,22 24/F
2010. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak erlkeseríteni, de szerintem téged csak "talomban tart". Igenis létezik a másik lány de mivekl még nem tudja hányadán áll vele, nem akarja elengedni a kezed. Ez elég gusztustalan viselkedés szerintem, mert kihasználja a te érzéseidet, és biztosra megy, hiszen igy ő nem veszithet semmit. Vagy bejön neki a dolog az uj lánnyal vagy ha nem visszamahet hozzád.

Ezt neked kell eldöntened akarsz a második/pótlék lenni.

Amugy hány évesek vagytok?

2010. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

11:22... nem én azt kértem h gondolja át h mit érez. Én tisztába vagyok vele h sokmindenben hibáztam, de bocsánatot kértem és elmondtam neki h bármit képes lennék megtenni érte.

Vissza akarom őt kapni, bármibe is kerüljön!!!!

Nem olyan srácnak ismertem meg aki képes lenne más érzelmeivel játszadozni. Sztem ő így akar engem próbára tenni... Legalábbis nagyon remélem mert ő az ÉLETEM!


én 20/L ő 23/F

2010. máj. 5. 11:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Átéltem ugyanezt, mi 4 hónapig "játszottuk" ezt, vagyis ő játszott, elmndta ezerszer, hogy mennyire szeret, és hogy én vagyok álmai nője, az én nyakamban sírt ( mikor neki volt valaki más) , hogy nem akar elveszíteni.... és végül persze egyik pillanatról a másikra le tudott mondani rólam , én meg naívan elhittem amiket korábban mondott, hogy mindíg ott lesz mellettem, és megmaradunk egymásnak... mikor ő már túllépett a problémáin, vagyis a segítségemmel megnyugtatta a lelkét, többet nem számíthattam rá :( Hidd el, létezik a másik lány, csak gyáva a párod, nem meri felvállalni, hogy igenis ő a "rossz" , ő szeretett bele másba, és rajtad "élősködik" , undorító módon még tőled vár megnyugvást, hogy ő nem is annyira rossz! Ne beszélj vele, ne keresd, és ha ő keres se kezdj el vele lelkizni, nincs értelme hidd el! Harcoljon meg egyedül az érzéseivel, és igenis vállalja fel mit tett, ne tőled várja a felmentést!
2010. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de én úgy érzem h ő szeret engem.

Ha nem szeretne akkor nem mondta volna h rendben... átgondolom, hanem rávágta volna egyértelműen h nem.

Vagy tévedésben vagyok?

Meg hétfőn úgyis találkozunk, mert jön hozzám szülinapozni.

Én csak nem tudom őt hova tenni... de jó lenne végre tisztán látni!

Mit tehetek azért h rájöjjön h szeret engem? Ill. inkább úgy mondom h fellobbantsam azt a lángot újra?

2010. máj. 5. 12:03
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha összemelegednek nem fog menni szülinapozni! Nekem is szülinapos sztori volt egyszer pont ugyanigy de nem lett belőle semmi pedig arra alapoztam hogy na majd ugyis jön hisz szülinap lesz de nemám! ha összemelegednek akk már csak azért se fog a szemed elé kerülni!

Kétféleképp is végződhet neki az uj csajjal. vagy passzolnak, vagy rájön hogy veled jobb.

3 és fél évnek nincs csak úgy hipphopp vége. ilyen csak a filmekben van. hanyagolnod kéne. a Te emlékeid erősebbek és több, mint a mostani csajhoz való vonzalom. Képzeld el ha meghal egy szülő, jön helyette mostoha, de az igazi akit több ideje ismertél na annak az emléke erősebb. türelem. hiddel, csak türelem kérdése. ne keresd. NE KERESD!

2010. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!