Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyen esetben?

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
3 éve élnek külön a szüleim de még nem váltak el és azóta én apámmal élek bár anyámmal akartam menni de apám nem engedte. Egyre csak rosszabb lesz a helyzet mivel nincs itthon rajtam kivűl nagyon senki nekem kell takaritanom, állatokat ellátni, van hogy magamra mosni stb... de mikor apám abrátnője ittalszik és én olyankor mamámnál alszok és akárhányszor reggel hazajövök nagy rendetlenség van és nekem kell még utánuk is elpakoljak. Ha már lene kis szabadidőm apám kitalál mindig valamit h mit csináljak hogy még véletlenül se tudjak kicsit gépezni vagy barátnőmhöz menni. Voltam vele dolgozni nyáron és az utolsó fizetésemet még mindig nem kérte el. A motoromon nincs fék ugy kell közlekedjek vele, kellene ruhát vennem még suli kezdés elött de ő evvel nem nagyon foglalkozik pedig kb 5 perc lenne felmennie a főnökhöz és elszámolnia és elkérni a pénzem. Már nagyon elegem van és ha neki már nem tetszik valami folyton kiabál és ebből is elegem van. Mamám, anyukám és unokabátyám is mérgesek rá azért is mert a pénzemet se kérte el meg azért mert egész nyáron dolgoztam és mindig nekem kell midnent megcsinálni még utánuk is ...
2010. aug. 30. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Namost ha van motorod, akkor elég idős vagy ahhoz, hogy eldöntsd kinél akarsz élni nem?
2010. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel még nemváltak el átköltözhetsz anyukádhoz.és ha nemkéri el a pénzed menj be te a munkahelyre és kérd el te. am hányéves vagy?
2010. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tehetetlenségedből azt veszem ki, hogy nem vagy több 12 évesnél. Mondd mi a francra vársz? Menj anyádhoz a pénzedet meg kérd el, ha meg apád megver vagy zsarol, akkor is szard le, majd megnyugszik.
2010. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szomoru!

A fizetesedert Te is betudsz menni, s van motorod, En akkor ugy gondolom, hogy megkelenne javitani, vagy kikellene cserelni a feket, de ilyen fekkel nem lehetne hasznalni azt a motort.

Mar nagy gyermek vagy es eldontheted, hogy kinel maradsz, szerintem az Edesanyad mellett lenne a helyed, ha pedig Apukaddal elsz, akkor Vele kellene ezt letisztazni, de nem hiszem, hogy ertelme lenni, vagy meglehetne vele beszelni dolgokat.

Egy ember, Aki ilyen igenytelen, hogy sajat maga utan nem pakol el, holott tudja, hogy nincs asszony a haznal, azzal mar nem sokat lehet tenni, mivel nem gyermek!

Neked kell donteni, ha nincs mas megoldas, hogy egyutt laksz vele tovabbra is, akkor fogadd el es legy turelemmel, majd eljon az ido, amikor mar "felnott" leszel es lesz egy sajat eleted, ahol megteremtheted a sajat nyugodt, bekes otthont, elkoltozol.

2010. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!