Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a nővel?

Mit csináljak ezzel a nővel?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves lányom, 2 éves volt amikor szakítottunk az apjával,eddig nem volt komolyabb kapcsolata, de 2-3 hónapja össze jött egy 17 éves lánnyal 25 éves létére,amikor szakítottunk úgy döntött a bíróság hogy 2 hetente lehet nála a kislány ,de mi úgy beszéltük meg hogy amikor a kislány menni szeretne hozzá,eddig nem is zavart hogy hétközben is sokat az apjánál alszik, volt úgy hogy egymás után 3 hetet ott aludt a hétvégén, de most hogy az apja ezzel a nővel van az idegbaj kerülget, hetente mennek mozizni, csinálja a lányom haját,van úgy hogy az apja dolgozik ők meg ketten el mennek vásárolgatni úgy kezeli mintha az övé lenne és rosszul vagyok tőle,főleg mikor úgy jön haza a lányom hogy milyen finomat főzött neki az apja új nője és most nem éhes,de nem mondhatom azt hogy innentől 2 hetente megy hétvégén mert ezzel a kislányomat bántom a legjobban és azt nem szeretném.De én ezt már nem bírom hogy úgy viselkednek mint valami példa család és mintha azé a nőé lenne a lányom.
2017. jan. 12. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg örülnöd kéne, nem fogja a lányt jobban szeretni, mint téged. Viszont neked is sokkal könnyebb ez a helyzet, mintha húzná a száját a gyerekedre és esetleg apuka emiatt hanyagolná kicsit a lányod.
2017. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Tudom, hogy troll vagy, de kérsz két hatalmas maflást? :)
2017. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 _Jessy_ ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy az érzéseiddel mit kezdj. Ha már nem kellene az exed, akkor ez sem zavarna.
2017. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Szvsz kamu, egy 17 éves nem jönne össze olyan palival, akinek gyereke is van, de ha mégis igaz, akkor örülj, hogy szereti a gyerekedet a csaj. Hány olyan kérdés van itt gyakorin, amikor az új nő szét akarja választani a gyereket az apjától és fel van háborodva, hogy a párja a gyerekkel is törődik...
2017. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Rita1030 válasza:

Én 5 éve élek a jelenlegi párommal,neki van két gyereke akiket imádok. Elvileg ők is szeretnek engem...

Az anyukájuk gyűlöl...sokmindenben többet tudok nyujtani a gyerekeinek mint ő. Én is anyuka vagyok van egy 10 eves fiam. Szóval a párom exe annyira nem birja mai napig sem ekviselni a dolgokat hogy kepes volt intezetbe tenni a gyerekeit csak en ne neveljem tovabb őket,mivel ő nem teheti mert alkoholista. Azota szorakozunk a gyámhatósaggal hogy kivegyuk őket de mindenben akadalyoz.

2017. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!