Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még ezeket elmondanom...

Érdemes még ezeket elmondanom egy szakítás után?

Figyelt kérdés
Ő szakított, én meg megfogadtam, többé rólam nem hall, de volt néhány igazságtalan, valótlan dolog amit mondott, és feszít, hoyg ezekkel szembesítsem - megtegyem?
2010. máj. 5. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Tudom, hogy nagyon-nagyon bánt, h igazságtalan volt, de hidd el, csak azért mondta, hogy bántson/ill. hogy saját maga előtt igazolja, hogy mennyire jól teszi, h szakít, mert te ilyen, meg olyan vagy, tudja ő is, hogy nem igazak az elmondott dolgok. Pontosan ugyanez történt nálam is az első nagy szerelem végénél. Csak én megalázkodtam előtte, amit azóta is bánok. Te ne tedd! Sok erőt Neked!
2010. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Már felesleges. Ha a személyedet érinti, akkor más úgyis tudni fogja hogy te valójában milyen vagy, ha anyagi vagy tárgyi természetű, akkor meg már mindegy. A tapasztalat azt mutatja, ha már nem szeret , írhatsz/mondhatsz neki litániát, neki már tök mind1.

2010. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges, nem kell, nem éri meg. Hadd mondjon amit akar, ne foglalkozz vele. Egyedül a lényeg, hogy Te tudod, mi az igazság. A többi meg ne érdekeljen, utólag majd hidd el rájössz, hogy jól tetted, ha nem szembesíted vele. Ezért nem éri meg, én is megtettem, igaz nagyon régen már, de már utólag látom, hogy nem kellett volna, elhiszem, hogy nagyon rossz a szakítás után, de minél előbb próbáld lezárni, annál jobb lesz.
2010. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Juj, én már estem bele ebbe a csapdába -meggyőzni úgysem fogod, visszakapni úgysem fogod, viszont utólag nagyon bánni fogod, hogy megalázkodtál előtte... Hidd el nekem!


Maradj most erős, büszke, és jó magasról sz@rj az egészre! Az idő majd téged igazol.

2010. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne
2010. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne. Csak magadat blamálnád...

Tényleg ne halljon többé rólad.

2010. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írd le őket egy levélbe, mintha neki írnád, majd fogd meg és égesd el!!!

Hidd el, így lesz a legjobb, vele már semmiképp ne beszélj.

2010. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd, nagyon bánni fogod később. Szakítottatok, tök mindegy, hogy akkor, abban a szituban kinek volt igaza, ki volt hamis és igaztalan. Neki csak az jönne át, hogy "na, még mindig nyomul a kiscsaj..."
2010. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül csak beszéltem vele, de aztán azt bántam, hogy túl keményenk éreztem magam.
2010. máj. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!