Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el ha baj...

Miért nem mondja el ha baj van? Ennyire nem bizna bennem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk több mint 3 éve,majdnemhogy nálam lakik,az összes apró hülyeségét tudom.De ha a családjával van valami,azt mindig csak ugy tudom meg ha észreveszem hogy nem stimmel valami,és kifaggatom nagynehezen.

Most is csak onnan tudtam meg hogy a nagyija elég komoly műtét előtt áll,hogy nem akarta hogy én menjek hozzájuk,mindenféle hülye kifogással jött,mire kibökte,hogy az anyukája padlón van emiatt,és ne lássam igy...

és ez nem első eset...


Miért titkolózik?Rákérdeztem,annyit mondott,hogy ezzel ugyse tud senki semmit kezdeni,minek vegye el az én kedvem is...hát de könyörgöm,kiét vegye el,ha nem az enyémet?

(amikor kismillió egyéb hülyeségével gondolkodás nélkül elveszi a kedvem)

Ilyenkor kirekesztettnek érzem magam...

Nem fogom szóvá tenni most,de rosszul esik,hogy nem mondja el,azt hittem vagyunk olyan viszonyban hogy bármit elmond (bizalom megvan,tudok olyan dolgait amit nem tudnéék ha egy szimpla barátnő lennék)

de akkoris...

huszonévesek vagyunk,én a lány


2010. máj. 4. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, én is alig bírom kihúzni belőle a fontos dolgokat...Volt olyan is, hogy beteg voltam, hónapokig, már teljesen kétségbeestem, mert az orvosok félrekezeltek, azt hittem jön a vég, közben meg anyukájával aki vidéken lakik sokszor beszélt, de soha nem mondta neki, hogy milyen beteg vagyok!!! És ez akár rosszul is eshetne, ha nem tudnám, hogy közben mit össze aggódott értem, mit meg nem tett a gyógyulásomért.
2010. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem apukam ilyen a csaladjarol, marmint a szuleirol, testvererol. Ennek semmi koze a bizalomhianyhoz. Vannak olyan emberek, akik senkinek sem beszelnek rossz dolgokrol a csaladjukat illetoen. Ez nem kirekesztes, csak egyszeruen zarkozott illetve ugy van vele, hogy az a mutet csak a nagyija dolga, senki mase, az ove sem, igy nem adja tovabb.
2010. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

de nem csak a nagyija dolga,mert ápolni kell majd,ami nincs megoldva hogy hogy,amiatt a szülők feszültek,ami kihat rá is,és én meg nem tudok mire gondolni,hogy mi baja már...


és megint nekem volt olyan ötletem,ami nekik eszükbe se jutott


meg nem tizenéves csitri vagyok,hogy ennyire ki kellene zárni...ezért érint rosszul


utolsó előttire reagálva: forditva viszont nem igy van nálunk,az anyja állandóan tudja mi van velem,onnantól hogy hogy megy a suli+melo összeegyeztetése,odáig hogy a nemtudom hanyadik bölcsesséfogamhoz lidokaint adott

2010. máj. 5. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!