Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el ha baj...

Miért nem mondja el ha baj van? Ennyire nem bizna bennem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk több mint 3 éve,majdnemhogy nálam lakik,az összes apró hülyeségét tudom.De ha a családjával van valami,azt mindig csak ugy tudom meg ha észreveszem hogy nem stimmel valami,és kifaggatom nagynehezen.

Most is csak onnan tudtam meg hogy a nagyija elég komoly műtét előtt áll,hogy nem akarta hogy én menjek hozzájuk,mindenféle hülye kifogással jött,mire kibökte,hogy az anyukája padlón van emiatt,és ne lássam igy...

és ez nem első eset...


Miért titkolózik?Rákérdeztem,annyit mondott,hogy ezzel ugyse tud senki semmit kezdeni,minek vegye el az én kedvem is...hát de könyörgöm,kiét vegye el,ha nem az enyémet?

(amikor kismillió egyéb hülyeségével gondolkodás nélkül elveszi a kedvem)

Ilyenkor kirekesztettnek érzem magam...

Nem fogom szóvá tenni most,de rosszul esik,hogy nem mondja el,azt hittem vagyunk olyan viszonyban hogy bármit elmond (bizalom megvan,tudok olyan dolgait amit nem tudnéék ha egy szimpla barátnő lennék)

de akkoris...

huszonévesek vagyunk,én a lány


2010. máj. 4. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát erre csak azt tudom mondani, hogy a fiúk alapból zárkózottabbak, nem azért csinálja, hogy Téged bosszantson vele.


Persze gondolom ebbe az is belejátszik, hogy kisfiuként gyakran mondhatták neki, hogy "ne bőgj, ne érzelgősködj, nem vagy te lány!" És ha ilyenekkel tömték a fejét, nem csoda, hogy nagyon nehezen nyílik meg.

2010. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Jóban, rosszban. DE a férfiak annyira zárkózottak tudnak lenni. A párommal egymás fenekét is ismerjük ( :) ) mégis van olyan, hogy nehezen böki ki éppen mi a baja. Erősnek akarnak látszani, vagy csak elvonulni a maguk kis világában és megoldást találni. Fene se tudja sokszor.
2010. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

erősnek akar látszani...

de anniyra nem tudok mit kezdeni vele ha bezárkózik...képes kitalálni bármit csak hogy ne kelljen elmondani mi bántja...bár végül mindig rájön hogy neki is jobb ha tudom mi baja,mert egyrészt nem szekálom,másrészt meg tudok segiteni


de erről mindig megfeledkezik

2010. máj. 4. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
nem csak nálatok van így, a párom 30évesen is ezt csinálja.
2010. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémtől utólag tudtam meg, hogy nősülésen gondolkodott (velem), és azt is, hogy hónapok óta szakítani akar. Annyira nem beszélt velem, hogy az utóbbi időben szinte elnémult. Nem értem meg, miért?
2010. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és csak azért érdekes, mert szakított velem. De a menetközbeni problémáit nem osztotta meg, csak kiköpte a végeredményt: szakítás.
2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok amit én se mondok el. Nem azért, mert nem akarnám megosztani a feleségemmel. Csak háát, Ha elmondanám, azok is megtudnák, akiknek nem akarom a tudomására hozni amit titkolok.
2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ő arról ha velünk van valami,vagy melóval,sulival,akkor rögtön mondja,sokat beszélgetünk,ezzel nincs baj,ilyenben nincs titok (nem tudok róla)

csak akkor ilyen ha a családjával van valami (bár rengetegszer közölte már,hogy 3 ember fontos neki igazán,a szülei+én,és engem is családtagnak tekint atól hogy nem hivatalos)

nem értem a logikát...vagy lenne ilyen mindenben,vagy semmiben...



lehet köze ahhoz hogy az előző barátnője (vele is sokáig volt) magasról tett a családjára? erről egyszer beszélt csak,hogy az milyen rosszul érintette akkor...


de az nem én vagyok...

2010. máj. 4. 21:51
 9/13 A kérdező kommentje:

21:45-nek


beszélgetés,ha kell,akkor erőltetve...ha nem megy,akkor nincs értelme..ő nem látta értelmét...sajnos van ilyen

2010. máj. 4. 21:52
 10/13 A kérdező kommentje:

21:47-nek

csak már tapasztalhatta hogy tőlem senki nem tud meg semmit,meg mi abban a nagy titok,hogy egy öreg,beteg embernek műtét kell,és ezen aggódik a családja?

2010. máj. 4. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!