Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogad el az apukám?...

Miért nem fogad el az apukám? 16/L

Figyelt kérdés

apukámmal rendszeresen találkozom (elváltak), elvileg jóban vagyunk meg minden,én felnézek re, de tudom és érzem hogy nagyon más lányra vágyik, és kicsit "lesajnál" engem.

apunak nem vagyok elég elegáns (inkább sportosan öltözöm), elég nőies (sovány vagyok), elég okos (művészeti suliba járok az elitgimi helyett), elég vallásos, nem vagyok elég rugalmas és vidám, elég talpraesett, és még a fotózás sem érdekel különösen (csak hobbi szinten) amit ő szintén máshogy képzel.

akkor mostmár soha nem fog elfogadni? és mit tehetnék?


2010. máj. 4. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem 30 évesen sem fogad el, de nem tudom miért. Van olyan, hogy megszületel, s már a kezdeti pillanattól fogva valami elutasítást érez. Talán a kémia miatt, vagy csak a sors. Szar érzés, de tiszteletben tartom. Ez van. :(
2010. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
LEHET,HOGY TE ÉRZED ROSSZUL,DE LEHET,HOGY NEM.NEM GONDOLTÁL MÉG ARRA,HOGY TALÁN AZ ANYUKÁDAT LÁTJA BENNED?VAGY KISFIÚT SZERETETT VOLNA?SAJNOS EZEKKEL EGYÜTT KELL ÉLNED,DE NE FELEDD,HOGY TE ETTŐL NEM LESZEL TÖBB,VAGY KEVESEBB SENKI SZEMÉBEN,ÉS NE PRÓBÁLJ NEKI MEGFELELNI,MERT MAGADAT TESZED CSAK TÖNKRE.ÉLJ ÚGY,AHOGY NEKED KÉNYELMES.NE LEGYÉL MÁS,MINT AKI VAGY,MERT SZERINTEM JÓ EMBER VAGY,ÉS AZ APÁD NEM.
2010. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!