Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel az elviselhet...

Mit tegyek ezzel az elviselhetetlen szörnyeteggel? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy régi barátnőm aki azóta már nem a barátnőm. És most az itt a gond hogy ő engem mióta ott hagytam folyamatosan zaklat. Elhord mindennek levélben, feltöri az e-mail fiókom meg hasonló dolgok. Már sokszor megmondtam neki hogy hagyja abba ezt a piszkálást mert nagyon gyerekes de azóta sem hagy békén. (Mostanában a legjobb barátnőm nevében írogat hülyeségeket). Szerintetek mit tegyek hogy lepattanjon rólam?
2010. máj. 4. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
először is változtass meg minden jelszót. aztán ne foglalkozz vele továbbra sem!
2010. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már a kérdést is megváltoztattam az e-mail címemen de ez a gyerek egy hekker!
2010. máj. 4. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
megverjem???
2010. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem elég lenne oda küldeni hozzá egy hóhért. :)
2010. máj. 4. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel. Ingyen feltudod jelenteni, megidézik, utánanéznek a híváslistádnak, az ip-címének, a feléd irányitott forgalmainak, ujjlenyomatot vesznek tőle, de szerintem te nem hallgattad meg őt, vagy játszottál vele. Néha biztos kihasználtad, HITEGETTED most meg csodálod hogy nem akad le rólad.


Btk 176/A. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2010. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Szerintem hivd el beszélgetni..biztos vagyok benne,hogy azért piszkál,mert nagyon bántja hogy már nem vagytok jóban...talán hiányzol ,és sokat jelentettél neki.. ezér igy akarja hogy foglalkozz vele,és beszélgess vele stb..én is voltam már hasonló helyzetben.. hivd el és beszéljetek kettesben,és mond el neki türelmesen,de határozottan,hogy naagyon gyorsan hagyja ezt abba! és hogy nem muszály rosszban lennetek..
2010. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hámég jóhogy ingyen fellehet jelenteni, milyen lennemár ha ezér is elkérnének súlyos dollármilliárd-okat xD

17:09-es voltam

2010. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
hú de gyenge a százalékod faszi
2010. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lol, hát neked is...
2010. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nagyon jó hackernek kell lennie... Hogy töri fel a jelszavaidat???

Adj teljesen ökörség jelszót.

Aztán ha azt is feltöri, akkor jelentsd fel.

Egyébként már az is sokat szokott segiteni, hogy szólsz neki: "eddig tűrtem az ökörségeidet, de még egy házás és feljelentelek zaklatásért. Szevasz."

2010. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!