Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A férjem és a...

Mit tegyek? A férjem és a fiaim nem jönnek ki egymással /18 és 20.5 éves/

Figyelt kérdés
A férjem és a fiaim nem jönnek ki egymással /18 és 20.5 éves/.Állandó vita van köztük. Nem csinálnak mindent úgy ahogy Ő szeretné,amit csinálnak általában hibát talál benne, ugyanakkor mindent megadna nekik amit lehetőséghez mérten lehet, de a nagyobbik fiú úgy érzi csak egy selejt az apja számára.Mindkettőben látok igazságot, de megőrülök tőlük, mikor kivel veszek össze, két tűz között vagyok.Meddig mehet ez így?
2010. máj. 3. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Amig le nem ültök megbeszélni a dolgokat 4-en.
2010. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
próbálj a férjeddel beszélni erről,hogy ne legyen velük kötöszködő.
2010. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lesz vége ha a fiaid kirepülnek. Felnőtt emberek már.
2010. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez a helyzet, a fiam 24 éves. Szeretik is egymást, de egyfolytában konfliktus van köztük. Lehetetlen igazságot tenni, mert a férjemnek is sok mindenben igaza van, türelme viszont egyáltalán nincs. Néha úgy érzem, már előre ki van élezve, hogy mikor tud csinál valamit úgy a gyerek, ahogy nem Ő gondolja és soha nem tudja visszafogni magát.Én próbálom erre rávezetni, hogy milyen elfogadhatatlan dolog ez egy szülő részéről. Ha nem a gyereknek szól, akkor meg nekem mondja egyfolytában. A fiam úgy tesz, mintha leperegne róla, de tudom, hogy belül fáj Neki. Én lassan családterápiára mennék velük.
2010. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a fiúk elköltöznek, akkor fog megszünni eza helyzet, mert ez a leválási folyamat része - ez a természetes. Ahol nem így van, ott a gyerekek nem képesek önnállósodni, és ennek még sok kárát fogják látni.
2010. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!