Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy egyedül...

Más is érzi úgy, hogy egyedül van? Pedig van férjem és egy tündéri 2 éves kisfiam.

Figyelt kérdés

Viszont nincsenek barátaink, akikkel összejárhatnánk és közös programokat csinálnánk. Tudom, hogy a mi hibánk, nem vagyunk barátkozósak, ha más nem közeledik mi sem.

De már nagyon egyedül érzem magam.


2010. máj. 3. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezzel néha én is így vagyok, utálok itthon egyedül lenni míg férjem dolgozik, lányom suliba és nekem 2 re kell mennem dolgozni, minden másnap. teljesen belehülyülök a takarításba mosásba főzésbe. néha jó elmenni itthonról, de az ritka. szóval nem vagy egyedül a problémáddal, nem jó ez a taposómalom amiben vagyunk.
2010. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igen, detto így vagyok én is csak nálunk lány és ugyanígy két éves. Hiába barátkozunk a játszin vagy bárhol, nem túl nyitottak az emberek. Sajna ilyen rohanó világban élünk.
2010. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok, mint Te! 14 hónapos babával vagyok itthon, maximum a nagyszülőkhöz járunk. Nagyon el vagyok szigetelődve. A férjemnek ugye még ott a munkahelye, de én szinte alig beszélek valakivel a családtagokon kívül :-(

Érzem, hogy hosszú távon ez nem normális!

Nehezen barátkozom én is, a játszótéri felszínes párbeszédet (hogy hívják, mennyi idős...stb.) nem sorolnám a komoly beszélgetés kategóriába. Egy csomó más témában beszélgetnék: környezetvédelem, művészet, stb.

Abban reménykedem, ha lejár a gyed, találok egy olyan munkahelyet, ahol normális emberekkel leszek körülvéve.

2010. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem:(Pedig nekem is van férjem,kisbabánk,imádom őket, de mégis magányos vagyok.Talán mert a férjem mindig csak dolgozik,egész nap egyedül vagyok itthon a babócával.Néha a megőrülés határán vagyok már...
2010. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is szintúgy 1 évessel. Olyan jó lenne, ha lennének barátaink. Mi barátkozósabak vagyunk, de mások nem nagyon...
2010. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél erőt magadon, ha egyébként egyedül érzed magad, próbálj közeledni a kisgyerekes anyukákhoz, akikkel a játszótéren találkozol vagy a régi barátoknak írj levelet, vedd fel velük a kapcsolatot. Én is most tervezem (tervezzük), hogy elkezdünk járni valamerre hétvégeken, mert mindketten feszültek vagyunk, hogy mindig ugyanaz a program.... :) Sok sikert!
2010. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom baj esetén nem számíthatsz másra. Sajnos sokan így vannak ezzel.

Hiába lenne körülötted sok ember, lehet, hogy akkor sem segítene más.

2010. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
és merre laktok ha szabad kérdezni?
2010. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Debrecen
2010. máj. 3. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Szintén ebben a cipőben járok. Külföldön lakunk, senkit se ismerek, 19 hónapos a lányom, segítség nuku.

Úgyhogy már a becsavarodás szélén állok, egyedül érzem magam, csak 1 nap szabadságra vágyom.

nem vagy egyedül, de már az is jól esett, hogy ezt kisírhattam magamból ide nektek :)

2010. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!