Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha igy éltem nem fog zavarni...

Ha igy éltem nem fog zavarni egy új helyzet?

Figyelt kérdés
Sokáig éltem anyámékkal, mindig eléggé mozgalmas volt az élet a házban. Huszonévesen, éppen egyedüllétre vágytam és a külön költözést terveztem. És akkor megismertem a páromat. Hosszú ideig voltam egyedül és nehezemre esik megszokni valakit magam mellett, mivel egyedüllétre, függetlenségre stb vágytam. Nem tudom meg fogom-e szokni hogy eddig anyámékhoz kellett alkalmazkodni elég jól, most meg megint valakihez aztán meg ha lesz gyerek stb még jobban szorul a hurok.
2016. dec. 23. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ne is haragudj, de ott ette meg a franc az egészet, ha úgy állsz hozzá, hogy "alkalmazkodni kell" meg "szorul a hurok"

Nekem ilyet mondanál, kivágnálak, mint macskát szarni, ha kényszernek érzed az egészet, ne kezdj párkapcsolatba.

2016. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudod nem ismersz, nem tudod, hogy mennyire könnyű engem kihasználni sajnos. Hogy több esélyt adok mint kellene és ez miatt már megszivtam párszor. Hogy hülyének tartanak hogy mennyit megengedek embereknek néha. A lelkem beleadom a kapcsolataimba, tényleg lehozom a csillagokat az égről a másik kedvéért. De az embereknek ez sem elég ma is tapasztaltam. Ezért is született meg ez a kérdés.
2016. dec. 23. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kene egy kis tartas beled testverem :D

En nem birnek ennyit hajolgatni. Dobd el a megfelelesi kenyszeredet es hidd el jobban fogod magad erezni nelkule.

2016. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ma majdnem elküldtem a p.csába a kolléganőt. Lehet kellett volna. Kidolgoztam a belem ő meg okoskodott mert valamit nem úgy csináltam elsőre ahogy a kolléganő akit helyettesitettem. A családit hozta fel hogy majd ha lesz akkor más lesz csak én most szebben fogalmaztam.
2016. dec. 23. 22:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Érzékenyen érint az igazságtalanság.
2016. dec. 23. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Kellene valami önismereti tréning vagy hasonló neked, hogy megerősödj. Nem szabad mindig mások érdekeit a sajátod elé helyezni, önmagadra is gondolnod kell, akkor jobban fognak tisztelni. Ha folyamatosan lehozod valakinek a csillagokat az égről, az nem fogja megbecsülni a csillagokat...
2016. dec. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!