Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos a helyzet számomr...

Nagyon kínos a helyzet számomra, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnommel az ágyban kotottunk ki, és kozben benyitott apukám. Nem szólt semmit azóta sem, de én mégsem tudom hogy viselkedjek. A barátnomet ismerik, tulajdonképpen már jegyesek vagyunk.
2016. nov. 26. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apu még kínosabban érzi magát. Szegény :) előfordul az ilyen mással is
2016. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem zárod be az ajtódat?
2016. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
én már csak lennék a barátnőd. Vele szemben is elvárható lett volna annyi minimális odafigyelés, hogy nem hozod ilyen helyzetbe, inkább előre gondolkodsz. Vagy bezárod az ajtót, vagy ajonkor döntöd meg, mikor ketten vagytok...
2016. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Apuka is kopoghatna!
2016. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
olyankor, bocs, álmosan nem jó írni :)
2016. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
99%
Nem kell semmi különöset csinálni, csak mintha semmi nem történt volna, apád nagyobb zavarban van, mint te.
2016. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 6 os írja . Pontosan
2016. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Máskor gondold meg, hogy mikor, mit csináltok. Amúgy Édesapád is kopoghatna. Szerintem, neki még kínosabb a szituáció, és nem tudja mit tegyen. Én nem szólnánk róla, de szerintem a barátnodnek a legkínosabb.
2016. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Apucinak kopogni kellett volna, neked meg bezárni az ajtót. A barátnődnek lehetett a leggázabb a szituáció. Ha meg nem lehet bezárni az ajtót intézzétek úgy, hogy ne legyen otthon senki. Vagy költözzetek el!

Egyébként én elbeszélgetnék apucival, hogy máskor kopogás nélkül ne nyisson be, mert ez kínos mindkettőtöknek. Egyébként, ha jegyesek vagytok gondolhatják, hogy nem csak beszélgetni jártok össze.

2016. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagy dobra verni, közöld édesapáddal, ha a barátőd is itt van, ugyan kopogjon már az ajtón. Te meg szerelj fel egy zárat.
2016. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!