Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a segítségeteket/tan...

Szeretném a segítségeteket/tanácsotokat kérni, mert én ezt már nem bírom! Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Hárman élünk, egy fizetésből, plusz ha jön be valamennyi. Elég kellemetlen, mert hol ezt, hol azt kötnek ki, igaz, minden vissza van kapcsoltatva. Anyukám nem akar dolgozni. Én már nagyon unom ezt az egészet, mert ruhákat nem tudok magamnak venni. Elakarok költözni albérletbe, és dolgozni akarok, de erre esélyem nincs mert nem csak hogy 18, de még 16 se vagyok... Állandóan az ugatás (nem tudom szebben kifejezni) van itthon, amit utálok. Anyummal nincs bajom, szeretem meg minden, de megérthetné hogy egy fizetésből mindent nem lehet. Nagyon szeretnék normális körülmények között élni.Van valami megoldás? És valami lehetőségem esetleg? Mit tudnék csinálni? Légyszíves hülyeségeket ne írjatok. Mert tényleg tanácsra van szüksègem. Előre is köszönöm szépen!

15L


2016. dec. 21. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy? Rokonokhoz költözés esetleg valami szoc. juttatás?
2016. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam rajta. A rokonokat inkább hagyjuk... velük nem tudnék kijönni.
2016. dec. 21. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Apukád mit szól ehhez?

Nagyitól, keresztszüleidtől nem tudsz némi zsebpénzt kérni?

2016. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akar dolgozni?
2016. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tőlük nem akarok, sajnos ők sem állnak annyira jól...

Nem tudom, lusta elmenni dolgozni, meg szerintem nem is akar. Mivel cigizik is, napi 1000Ft csak arra is kimegy...

2016. dec. 21. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Az anyukáddal nem lehetne megbeszélni, hogy legalább ne 1000 forintért vegyen egy csomag cigit, hanem inkább töltse? Az előbb számoltam 3000 forintból bővel kijön úgy 8 doboznyi is. Vagy megbeszélhetnétek, hogy te el is készíted neki, cserébe a megmaradt összeg egy részét megkapod.(Például 2-3 ezer forinttot egy hónapban, ruhára, amit akár együtt is vehettek, a nagyobb része pedig mehet a számlákra).

Nincs idős ismerősötök, vagy kisgyerekesek, ahol esetleg takarítást, kutysétáltatást, nyáron fűnyírást, kocsimosást tudnál vállalni? Esetleg tehetsz ki papírt is a telefonszámoddal.( Miután persze otthon szóltál róla.)

Miket szoktatok főzni? Nagyon kiadós, egészséges és olcsó a zabkása. Az almás-fahéjas verzió például 100 forint sincs az egész családnak. Olcsó még a sárgaborsó és a főzelékek is vagy a máj.

2016. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam már, hogy mivel az idősebbekkel és a kicsikkel is jól kijövök, hogy vagy vásárolok nekik, vagy kicsikre vigyázok. A takarítással sincs bajom, azt is szívesen elvállalnám. Megpróbálok utána nézni.
2016. dec. 21. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
jelentkezz egy távolabbi suliba, kérj koleszt, ilyen szoc háttérrel biztosan kapsz, lehet fizetni sem kell érte, bár ez sulifüggő.
2016. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!