Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátok örült hogy ma...

Anyukátok örült hogy ma meglátogattátok? Ment az egész család, vagy csak te?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még együtt lakom anyummal, de az ajándékának nagyon örült. A tesóim nem foglalkoztak vele egész nap, egyikük itthon sem volt, ezért anyunak jól esett, hogy egész nap vele voltam, sütöttem neki sütit, együtt ültettünk virágot, filmeztünk :)
2010. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen örült.

Tesóm meg a kisfia volt még rajtam kívül.

2010. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeimmel mentem(egyedül nevelem őket)

Most is hozta a "szokásos"formályát)

Oda adtam neki a virágot, 1 szál gerberát vettem, meg egy kis fából faragott cserépben van kis pillangó, egy rugón.Nagyon megtetszett...

Oda adtam neki, mondom:boldog anyák napjátstb..

erre megkaptam, hogy miért nem tudok neki jó egészséget, (meg ilyenek) kívánni.

2010. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örült neki,csak én mentem egyedül.
2010. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, örült, még annak ellenére is, hogy én tegnap este már odaadtam a virágot, amit vettem és felköszöntöttem, mert nem tudtam, hogy reggel fogunk -e találkozni.

Aztán végül reggel is kapott tőlem egy csokor gyöngyvirágot.

Ebéden pedig itt volt a nővérem és családja.


Kedves ma 21:49! érdekes anyukád lehet. Miért nem örült nektek? A boldog anyák napja azt jelenti, hogy ő legyen boldog, egészséges, vidám, legyen meg mindene, amire szüksége van (testiekben és lelkiekben). Ettől a kommenttől olyan rossz kedvem lett. VAn, aki nem örül annak, ha felköszöntik?

2010. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Igen örült..tesómék is jöttek gyerekestől, voltak virágok is, de szerintem a versnek és a kézzel készített ajándéknak is örült, sőt talán annak még jobban is :)
2010. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen örült...Én és a kislányom mentünk.A párom nem szereti a szüleimet(enyhén szólva) és mivel ezt a szüleim érzik ök se kedvelik a páromat:(Egyébként pár szál orgonát vittem neki és írtam 1 verset is hozzá.Mivel nagyon"hó vége" van.De nagyon örült neki.:D
2010. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
én csak holnap megyek át,mert ma anyósnál voltunk,aztán eleredt az eső,örültem,hogy hazaértünk :(
2010. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

21.57-nek.

Ő mindig ilyen.Ha fehér az a baj, ha fekete az a baj...

semmit nem tud szó nélkül hagyni.Ami persze csak kritika.

(bocsi hogy most panaszkodni fogok, de egy példa)

Most, hogy ott voltunk nála, mondja hogy ugye te kitakarítottál, meg kifertőtlenítettél mindent az albérletben?

Ősz óta lakok ott..jó hogy eszébe jutott..meg ilyenek...

már hozz szoktam/szoktunk, de azért néha fáj!

Én a gyerekeimtől 3 szál szegfűt kaptam.Azt mondták, boldog anyák napját.Eszembe se jutott, hogy bármi megjegyzést fűzzek hozzá.

Megpuszilgattam, és megölelgettem őket!

2010. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!