Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lap látogatói közül kinek...

A lap látogatói közül kinek van a legtöbb gyereke, legtöbb testvére?

Figyelt kérdés
Ma este a Napló-ban lesz riport a már régebben bemutatott 20! gyerekes Füzi(y) családról. Kíváncsian várom, hogy ennyi gyerekkel hogyan lehet élni ma Mo-on? Régen azt mondták az öregek, hogy 1 gyerek nem gyerek, 2 gyerek félgyerek, 3 gyerek a gyerek. Az egyik kollégám is hármat szeretne, mert az sokkal "olcsóbb", mint kettő. Sok gyerek sok gond, nagy felelősség, de ahol szeretetben nőnek fel a gyerekek, ott nem lehet gond. Vagy igen?
2010. máj. 2. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek 3 gyereket kellene vállalnia hogy ne haljon ki a magyarság, de mivel ez nem fog megtörténni, szép lassan elfogyunk.
2010. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
3 tesó,4en vagyunk tesók együtt
2010. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nincs tesóm, és még gyerekem sincs. De egyet, max kettőt szeretnék
2010. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Mi elvileg hárman vagyunk testvérek. Azért csak elvileg, mert az ikertesóm a születésünkkor meghalt. De régen tényleg úgy gondolkodtak az elődeink, hogy egyet a hazának, egyet az egyháznak, egyet a családnak. (3 gyermek vagy annál több)


Szerintem aki egyedül nő föl, el sem tudja képzelni, mit jelent a testvéri szeretet.


Az egyik ismerős házaspár mondta, ha a JóIsten megadta, akkor segít majd felnevelni is. S ahol 2 gyerek elfér, ott elfér három is.


Én egyébként majd 2-t vagy 3-at szeretnék.


26 L

2010. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Nekem egy hugom van.Aztaa 20 gyerek? Egy anyától? Ezt nézni fogom! Vajon mind a 20 otthon lakik?Gyerekgyáros....Nem általánosítok, de nem cigók véletlenül???
2010. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ui:Mondjuk ebben van valami, ezzel a szeretettel is. De 20 gyerek azért. Hol fér el annyi ágy? Meg azért etetni, ruházni, taníttatni kell őket...
2010. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem 1 tesóm van. Amúgy lehet, hogy van igazság abban a 3 gyerekes izékébe, mert apukámék is hárman testvérek.


Amúgy ha felnőtt leszek én sok gyereket szeretnék :) persze ahhoz pénz is kel...sokat fogok tanulni :D

13/L

2010. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismertem egy 18 gyerekes családot. Ők vallási okokból vállaltak ennyi gyereket,és mindegyik tisztességes felnőtt lett.

Nem kényeztették el őket,csak annyit kaptak,amennyi valóban szükséges volt.Egyik sem volt elégedetelen,vagy követelőző. Már pici koruktól megtanulták,hogy segítsenek otthon a szülőknek és a testvéreknek. Persze a kisebbek megkapták a nagyobbak ruháját,és amikor a nagyok felnőttek és már dolgoztak,akkor hozzájárultak a költségekhez. Igaz, a legkisebb születésekor a nagyok már önálló családban éltek.

de a szeretet és egymás segítése megmaradt.

Igaz,hogy ők még a Kádár-rendszerben éltek,amikor a kiskeresetúeknek is sokkal jobb volt,mint most.

2010. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
ennyi gyereknél bevett szokás hogy a nagy gyerek neveli a kisebbet. szülők meg lábat lógatnak.
2010. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman vagyunk testvérek,és nekem három gyerkőcöm van.
2010. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!