Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Fotótár, hogyan? Egy olyan...

Fotótár, hogyan? Egy olyan fotóalbumra lenne szükségem, amelybe az oldalam látogatói is tudnának feltölteni képeket.

Figyelt kérdés

Ezt hogyan lehetne megoldani? Lehetőleg egy olyan motorra lenne szükségem amit feltelepítve a tárhelyemre mások is tudjanak rajtam kívül feltölteni képet webes felületen keresztül. De akár az is érdekel ha külső szolgáltatót ajánlasz.(Lehetőleg ingyenes legyen)

előre is köszi!


2011. aug. 14. 13:06
 1/2 anonim válasza:
Nem tudok ilyenekről, szerintem keress fel 1-2 weblapprogramozót, én is tudok ajánlani. :)
2011. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KeryAti ***** válasza:

Ezt úgy lehet megoldani, hogy egy filefeltöltőt publikálsz a weboldaladon regisztráció nélkül.

És aki szeretne feltölteni az használja és a megadott mappába feltölti a file-t. Persze egy File ellenőrző is kell hogy van-e ne h felülírja azt a file amit már egy másik látogató feltöltött. :)

Ha kell írok egy ilyet, vegyél fel MSN-re :

kery.ati@hotmail.com

2011. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!