Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem veszekszünk sosem?

Baj, ha nem veszekszünk sosem?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom, hogy egy egészséges kapcsolatban kell a vita is, és nem normális, hogy a barátommal soha sem vitatkozunk, veszekszünk. Állítólag ezt hívják "állott víznek", mert veszekedés nélkül unalmas. Egyikünk sem alkuszik meg, hanem egyszerűen nincs olyan felület, ahol veszekednünk kéne. Szerintetek baj?

23L


2010. máj. 2. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
mi állandóan marakodunk valamin. igaz akibékülés édes, de az odavezető út? sztem örülj neki
2010. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi sem veszekszünk, egyszerűen mindent meg tudunk oldani vita nélkül. Mi sem alkuszunk meg, de az érvelés, véleményünk kinyilvánítása sosem jut el veszekedésig. Bolhából pedig sosem csinálunk elefántot. Szenvedély, tűz mégis van köztünk, nem is kevés. 3 éve együtt is élünk, a kapcsolat 4 éves. 25F és 23N
2010. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi sem veszekszünk sosem és már 15 éve házasok vagyunk Ja és boldogok Örülj neki
2010. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az nem baj ha nem veszekedtek, viszont olyan nincs hogy két embernek soha ne legyen nézeteltérése illetve véleménykülönbsége. viták kellenek. tehát ha ti csak vagytok egymás mellett és mindig mindenki csak helyesel akkor ott nincs rendben valami.

én is utálok veszekedni, de néha mégis vitázunk a párommal mert vannak dolgok amiket én nem úgy látok vagy ő nem úgy lát. és az a jó ebben, hogy így teljesen őszinték vagyunk és szólunk ha valami nem oké. nem az lesz hogy elsiklunk dolgok felett és az évek alatt felgyülemlik valami. tehát szerintem igaz az hogy a vita az egészséges dolog. (persze nem üvöltözés és tányércsapkodás!)

2010. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fél vesém odaadnám egy ilyen kapcsolatért. Volt ilyen is már, jobb a békesség.
2010. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szükségszerű a veszekedés. A férjemnek van egy mondása, miszerint az se bolond, aki hallgat. Így aztán önmérsékletet tanusít, mielőtt bármi is történne.
2010. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 5 évig udvarolt a férjem.

Most 25 éves házasok leszünk már és többször vannak-voltak viták veszekedések.

Ez tipikusan "lakva ismerni meg a másikat".

Ha együtt éltek majd, biztos lesznek nézeteltérések, veszekedések.

Ez természetes.

2010. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem azért jó egy kapcsolat, mert veszekednek a felek!

Két csendes vérmérsékletű ember talán nem is tudna összeveszni...

2010. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi havonta egyszer összeszoktunk veszni, aztán fél nap csend és mindketten bánjuk az egészet és jön a békülés, meg h nem akartam, meg szeretlek.. :P
2010. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!