Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt még csinálni,...

Meddig lehet ezt még csinálni, bírni?

Figyelt kérdés

A sztori nem az enyém, hanem a barátnőmé, szeretnék neki segíteni.

Szóval rossz családi körülményeitől évekkel ezelőtt elmenekült egy kapcsolatba, ami szintén nem működik. Van egy kisgyerek már ettől a férfitól, akihez hozzá is ment, mikor kiderült, hogy terhes, de sose voltak meg jól. Most meg becsúszott a második gyerek is, félidős terhes. A hapsi iszik, idegbeteg, trágárkodik, nem fürdik stb... A barátnőm szabadulna, de haza nem mehet lassan 2 gyerekkel és a szülei nem támogatják sehogy. Azt mondja 2 gyereket egyedül nem tudna eltartani, meg albérletet fizetni. Mi lehet ikyenkor még opció? Mondjuk én csodálom, hogy ezt így bírja, én már lehet, hogy felkötöttem volna magam. Hogy lehet ezt bírni? Milyen ötletet adjak neki, ahova léphet? (Már ha akar,mert néha olyan mintha inkább tűrné tovább, máskor meg odavan)


2016. dec. 12. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Anyaotthon, ha haza nem mehet. Komolyan, eszem megáll, hogy emberek milyen szerencsétlenek, hogy teszik tönkre a saját és a gyerekeik életét..... :( Sajnálom, hogy 2 gyereknek ilyen helyre kell születnie.
2016. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!